Halkbank İcralık Konut Fiyatlarında Muslukları Açtı! Giriş Katı Fiyatına Ara Kat Konut Satışı!

Halkbank icralık daire satışı kapsamında 2022 duyurularını yayımladı. Ara katlarda daire satışı yapan bankanın açıkladığı fiyatlar ve satış detayları haberimizde.

Halkbank İcralık Konut Fiyatlarında Muslukları Açtı! Giriş Katı Fiyatına Ara Kat Konut Satışı!

İcralık konut satışında indirim furyasına katılan bankalardan biri olan Halkbank, uygun yollu konut arayanlar için oldukça ideal bir tercih olarak ön plana çıkıyor. Halkbank, giriş katı daire fiyatına ara kat konut satışı yaparak ev almak isteyenlerin hayallerine ortak oluyor. Siz de piyasa fiyatının altında daire almak istiyorsanız bu haberi dikkatle okumanızı öneririz.

Bankaların konut piyasasında uygun fiyatlarla denge sağladığı bilinen bir gerçek. Bireysel ve kurumsal müşterilerinden ipotek olarak aldıkları daireleri çeşitli platformlar aracılığı ile ihaleye açan bankalar, satışların daha hızlı gerçekleştirilmesi adına fiyat konusunda elini taşın altına koyuyor. Bu minvalde dikkat çeken bankalardan biri de Halk Bankası. Halk Bankası, piyasa fiyatları ile kıyaslandığında, hatta icralık ev satışı yapan diğer bankalarla karşılaştırıldığında oldukça ucuza daire satışı yapmakta.

Türkiye’nin 7 Farklı Bölgesinde Satılık İcralık Konutlar Kapış Kapış Satılıyor

Halkbank, portföy genişliği olarak birçok bankanın önünde yer alıyor. Çok sayıda daire satışının olduğu bir platforma sahip olan Halk Bankası, ev arayan hemen herkese uygun seçenekler sunuyor. Sizlere sunacağımız Halkbank icralık daire platformuna göz attığınızda ne demek istediğimizi çok daha iyi anlamış olacaksınız.

Güneydoğu Anadolu Bölgesinden Marmara Bölgesi’ne, İç Anadolu’dan Karadeniz’e kadar ülkemizin dört bir yanında satışa konulan icralık dairelere Halkbank aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Sunacağımız platformda yer alan dairelerin fiyatına göz atmadan önce genel bir piyasa araştırması yapmanızı öneririz. Bu şekilde fiyatların ne derece uygun olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz. Piyasada giriş kat daire alabileceğiniz fiyatlarla Halkbank’tan ara kat daire satın alabileceğinizi görmek sizi de fazlasıyla memnun edecek.

icradan-ev-satılık-ev-2022

Halkbank gayrimenkul satış sayfasına giriş için bankanın web sitesini kullanabilirsiniz. Size sunduğumuz bu platformda satışı devam eden konutlarla ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabileceksiniz. Dilerseniz üst kısımdaki arama seçeneklerini kullanarak belirli kriterler çerçevesinde aramanızı gerçekleştirebilirsiniz. Belli bir bütçeniz varsa minimum ve maksimum fiyat seçeneklerini değiştirerek bütçenize uygun evleri bir araya getirebilirsiniz.

Satışı devam eden herhangi bir konutun fotoğrafına tıkladığınızda daha fazla bilginin yer aldığı detay sayfasına giriş yapabilirsiniz. Evin mevcut kullanım durumu ve lokasyon bilgilerine de detay sayfasından ulaşabileceksiniz.

SONRAKİ HABER