Halkbank İcralık Konut Fiyatlarını İndirdi, Yetişen Alacak! Konut, İş Yeri ve Arsa Fiyatlarında Büyük İndirim

Halkbank satılık gayrimenkul ilanları için büyük indirime gitti. Bankadan satılık konut, işyeri, arsa, tarla ve dükkan almak isteyenlere yıl sonu kampanyası ile cazip fırsat sunuldu...

Emlak Haberleri 18.10.2021 - 09:41 18.10.2021 - 09:41 Gülcan Özer

Halkbank, yıl sonu yaklaşırken sermaye rasyosunu düzeltmek adına elindeki gayrimenkullerin fiyatında ciddi bir indirime gitti. Konuttan arsaya, iş yerinden tarlaya kadar birçok gayrimenkulün fiyatı düşünce bu gayrimenkulleri almak isteyenler de adeta Halkbank kapılarına dayandı. Fiyatlar ve kredi oranları düşmüşken bu fırsatı kaçırmak istemeyenlerden biri olmak istiyorsanız acele edin.

Halkbank Türkiye’nin dört bir yanındaki gayrimenkullerinin fiyatını revize ederek bu gayrimenkulleri satın almak isteyenlere açık kapı bıraktı. Bunu duyan binlerce vatandaş da istedikleri gayrimenkulleri satılmadan almak için kıyasıya bir rekabete girdi. Bilindiği gibi bankalar, sermaye rasyosunu toparlamak adına zaman zaman bu gibi yollara başvurabiliyor. Elde kalan gayrimenkullerin bankalar için külfet olması da bir an önce satma düşüncesini ortaya çıkarıyor. Böyle dönemlerde bankalar tarafından satılan gayrimenkulleri fırsat yatırımı olarak görenler her zaman kazançlı çıkıyor.

20.000 TL’den Başlayan Fiyatlarla Konut ve Arsa Sahibi Olma Fırsatı

Halkbank, gayrimenkul portföyü olarak en büyük hacme sahip olan bankalardan biri. Öyle ki bankanın portföyünde 20.000 TL’ye bile arsa ya da konut bulabiliyorsunuz. Alt tarafta yer alan görselde İstanbul’da satılan ve fiyatı 275.000 TL’ye kadar olan gayrimenkulleri görebilirsiniz.

halkbank-satılık-taşınmaz-ilanlar-ı

Halkbank’ın Ankara’da satışa sunduğu gayrimenkullere de yine alt kısımdaki görsele bakarak göz atabilirsiniz. Elbette bunun dışında farklı gayrimenkuller de mevcut. Yalnızca fiyatları görmeniz ve Halkbank gayrimenkul portföyünün ne kadar geniş olduğunu anlamanız için bazı örnekleri sizlerle paylaşma gereği duyduk.

halkbank-satılık-ev-ilanları-resmi

Türkiye’nin farklı bölgelerinde yer alan ve fiyatı düşen gayrimenkuller hakkında fikir sahibi olmanız adına bir görsel daha paylaşacağız. Son dönemde fiyatında indirim yapılan gayrimenkulleri alt kısımdaki grafikte görebilirsiniz. Diğer örneklerde olduğu gibi fiyatı düşenler kategorisindeki gayrimenkuller de bunlarla sınırlı değil.

halkbank-indirimli-konut-ilanları-listesi-1

Siz de Halkbank gayrimenkul portföyüne daha yakından göz atmak istiyorsanız BURAYA TIKLAYARAK ilgili sayfaya ulaşabilir ve detaylı incelemede bulunabilirsiniz. Konut, arsa ve iş yerleri için dilediğiniz şekilde filtreleme yaparak tercih ettiğiniz gayrimenkul türüne daha kolay erişmeniz mümkün. Site ana sayfasında yer alan kategorilere göre akıllı arama yapabilir, fiyat ya da metrekare özelinde de filtreleme yapabilirsiniz. Ek olarak alacağınız gayrimenkul için kredi kullanacaksanız Halkbank ile iletişime geçerek standart kredi oranlarının altında tutarlarla kredinizi kullanıp kârınızı artırabilirsiniz.

TEB' in İcralık Konut Satışlarında Büyük Patlama ! Bu Fiyata Bu Evler Kaçmaz haberini okumak için TIKLAYINIZ

Ziraat Katılım Bankası Konut Satışına Başladı ! 50.000 Bin TL 'ye Arsa, 105.000 TL' ye Daire Alma Fırsatı haberini okumak için TIKLAYINIZ

Gelişmelerden Haberdar Olun

@