Halkbank İntengo Gayrimenkul Satış İlanları Şubat 2022: 385 M2 Çift Katlı Bahçeli Müstakil Ev 180 Bin TL!

Halkbank gayrimenkul satış ilanları güncellendi. Şubat ayına özel yeni konut, işyeri arsa dükkan, tarla satışı için yeni ilanlar yayımlanırken bankadan bahçeli satılık müstakil ev ilanları da yer aldı

Halkbank İntengo Gayrimenkul Satış İlanları Şubat 2022: 385 M2 Çift Katlı Bahçeli Müstakil Ev 180 Bin TL!

Koronavirüs salgını döneminde müstakil ve bahçeli evlere olan ilgi artmaya devam ederken süreçte artan talep ile müstakil ev ve bahçeli ev fiyatları da adeta alev almıştı. Vatandaş ev sahibi olmakta zorlanırken ucuz ev satın almak isteyen kişilerin imdadına bankalar koştu. Bankadan satılık müstakil ev fiyatları son derece ucuz olması ile dikkat çekerken Türkiye genelinde pek çok il için Halkbank Şubat ayı ilanlarını yayımladı.

Halkbank Gayrimenkul satış ilanları yenilenirken yurt genelinde farklı illerde yer alan çok sayıda taşınmaz düşük fiyatlarla satışa sunuldu. Bahçeli ev sahibi olmak isteyen kişilere ekonomik çözümler sunan Halkbank bankadan satılık köy evi arayan müşterilerine yönelik olarak da satış ilanlarına yer verdi. Bankadan, icradan satılık ucuz evler!

HALKBANK SATILIK GAYRİMENKUL: BANKADAN SATILIK BAHÇELİ MÜSTAKİL EV 185 BİN TL!

Yükselen konut fiyatları nedeni ile İstanbul başta olmak üzere pek çok şehirde ortalama en düşük konut fiyatı 500 bin liradan başlarken İstanbul'un bazı ilçelerinde bu fiyatlar 1 milyon liraya kadar çıkıyor. Bankaların gayrimenkul satış ilanları ise düşük fiyatları ile ev sahibi olmak isteyen dar gelirli ailelere hitap ederken icradan satılık konut ilanları arayanlara da alternatif bir yöntem olarak tercih ediliyor.

nevşehir halkbank ilanı

Şubat ayı ilanlarını yayımlayan Halkbank bu kapsamda ucuz ev sahibi olmak isteyen müşterilerine farklı illerde yer alan çok sayıda konut seçeneği sunarken bunlardan biri de Nevşehir Ürgüp ilçesi sınırları içerisinde yer alan 385 m2 büyüklüğe sahip olan 2 katlı bahçeli müstakil ev için verilen 180 bin liralık satış fiyatı oldu. Bankadan satılık apartman dairesi arayan kişiler için ise Ağrı Diyadin'de yer alan 123 m2 daire için belirlenen satış fiyatı 105 bin 600 TL oldu.

bankadan satılık köy evi

BANKADAN SATILIK KÖY EVİ! SAHİBİNDEN SATILIK KÖY EVLERİ FİYATI KAÇ TL?

Halkbank satılık köy evi ilanları da Şubat ayı ilanları içerisinde yayımlandı. Bankadan köy evi almak isteyen kişiler için Kütahya sınırları içerisinde yer alan 177 m2 büyüklüğe sahip olan köy evi için belirlenen satış fiyatı ise 66 bin TL oldu. Bankanın satış ilanları Halkbank intengo resmi internet sitesi üzerinden yayımlanırken başvurular da yine site üzerinden yapılıyor.