Halkbank Kamu Çalışanlarının Paralarını Hazırladı! 100 Bin TL İhtiyaç Kredisi Hemen Veriliyor

Türkiye'de kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen bankalardan olan Halkbank uygun maliyetlerle finansman desteği sağlıyor.

Halkbank Kamu Çalışanlarının Paralarını Hazırladı! 100 Bin TL İhtiyaç Kredisi Hemen Veriliyor

Türkiye'de bankaların en garanti müşteri olarak gördükleri kamu çalışanlarına özel olarak bazı bankalar tarafından ihtiyaç kredisi veriliyor. Bu bankaların başında ise Halkbank geliyor. Halkbank tarafından düzenlenen kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında avantajlı imkanlarla nakit desteği temin ediliyor.

HALKBANK KAMU ÇALIŞANLARINA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyaları kapsamında en fazla özel kampanya çeşitliliğine sahip olan banka özelliğini muhafaza etmeye devam ediyor. Bu kapsamda kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen Halkbank düşük maliyetler uygulaması ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

100 BİN TL'YE KADAR İHTİYAÇ KREDİSİ

Halkbank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyasına göre kamu çalışanlarına 100 Bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi veriliyor. Aylık yüzde 1,63 faiz oranlarından başlayan faizlerle verilen bu kredi ile kamu çalışanı Halkbank müşterileri tüm nakit sorunlarına bir anda çözüm bulabiliyorlar.

5 FARKLI ÖDEME SEÇENEĞİ

Halkbank tarafından verilen bu ihtiyaç kredilerinde müşterilere çeşitli kolaylıklar da sağlanıyor. Bu kapsamda müşteriler kendilerine en uygun maliyetlerle kredi çekebildikleri gibi bu kredilerin geri ödemelerinde de çeşitli kolaylıklar elde edebiliyorlar.

Banka tarafından verilen bilgilere göre kamu çalışanları Halkbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak istediklerinde bankaya yapacakları kredi ödemelerinde bazı seçeneklere sahip oluyorlar. Buna göre müşteriler kredilerinin geri ödemelerini bütçelerine göre planlayabiliyorlar. Bu kapsamda müşteriler kredi geri ödemelerini aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli ve serbest ödemeli olarak yapabiliyorlar.

100 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT MALİYET TABLOSU

Halkbank'tan 100 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kamu çalışanlarına banka tarafından aylık yüzde 1,63 oranında faiz uygulanıyor. Bu faiz oranı ile 36 ay vadeli 100 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 3.895 TL kredi taksiti ödüyorlar.

kamu çalışanları ihtiyaç kredisi hesaplama

KAMU ÇALIŞANLARINA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Halkbank kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler bunu nasıl gerçekleştirebileceklerini merak ediyorlar. Müşteriler bu kredi kampanyasına başvuru yapmak için işlemlerini Halkbank İnternet Şubesi, Halkbank Mobil Şube veya Halkbank banka şubeleri aracılığı ile tamamlayabiliyorlar.

SONRAKİ HABER