Halkbank Kartı Kullananlar! 25 Gün Kaldı Sakın Unutmayın

Halkbank tarafından müşterilerine özel sağlanan birçok kampanya için sürçe 31 Aralık tarihinde sona erecek. Müşteriler haklarının yanmaması için kart kampanyalarını kaçırmamalılar.

Finans 06.12.2021 - 11:44 06.12.2021 - 11:44 Mustafa Karagöz

Halkbank Paraf Kredi Kartı kullananlar için dönemin en önemli ekonomi başlığı olan market alışverişleri için çok özel bir kampanya başlattı. Banka standart market alışverişlerinde müşterilerinin yapacakları ödemelerin 75 TL'sini kendi karşılayacak. Bankanın sağladığı kredi olanaklarından faydalanacak olan vatandaşlar ise 25 Aralık tarihine kadar başvurularını yapacaklar. 

HALKBANK RESMİ SİTESİNDEN DUYURDU 25 KALDI

Paraf Kredi Kartı kullanan müşteriler marketlerden yapacakları alışverişlerde 75 TL kazanma şansına sahipler. Halkbank kampanyanın nasıl işlediğine ilişkin açıklamasında, müşterilerin farklı günlerde yapacakları 150 TL ve üzeri market alışverişlerinde 15 TL sağlanacağını duyurdu. Müşteriler ay sonuna kadar yapacakları 5. alışveriş sonunda ise toplam 75 TL kazanabilecekler. 

Katılım Koşulları

Kampayaya katılarak market alışverişlerinin 75 TL'lik kısmını Parafpuan olarak ödemek isteyenler bankanın işaret ettiği tüm şartları sağlamak zorundalar. 

Halkbank kampanyanın 1 Aralık tarihinde başladığını ve 31 Aralık tarihinde sona ereceğini açıkladı. Kampanya market sektöründe Paraf ile yurt içi tüm banka POS’larından yapılacak 150 TL ve üzeri ilk harcamadan sonraki her 150 TL ve üzeri harcama için geçerli. Banka her harcamada 15 TL, toplam 75 TL Parafpara verecek. 

Ayrıca kampanya müşteri bazlıdır. Yani kampanyaya müşteriler sadece bir defa katılacaklar ve en fazla 75 TL Parafpara kazanacaklar. Kampanyaya sadece market sektöründe hizmet veren fiziki ve sanal işyerleri dahil olacaktır. Ayrıca aynı gün aynı iş yerinden yapılacak harcamaların ilki kampanyaya dahildir.

BAŞVURU YAPMAK GEREK

Alışverişlerden önce müşterilerin başvuruda bulunması gerekiyor. Başvuru işlemleri için bankanın mobil uygulaması kampanyalar bölümünden başvuru yapılması gerekiyor. 75 TL'lik fırsat Paraf, Parafly, Sanal kartlar ve Ek kartlar, Sanal POS işlemlerinde geçerli olacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@