Halkbank Kelepir Konutlarda İndirim Yaptı! 140 Metrekare Ev 105 Bin TL'ye, 177 Metrekare Ev 66 Bin TL'ye Satılıyor!

Türkiye'de ucuz konut satın almak isteyenlere bankalar önemli fırsatlar sunuyorlar. Halkbank da yıl bitmeden satışını yapacağını duyurduğu kelepir konutlarda yeni indirim yaptı.

Halkbank Kelepir Konutlarda İndirim Yaptı! 140 Metrekare Ev 105 Bin TL'ye, 177 Metrekare Ev 66 Bin TL'ye Satılıyor!

Türkiye'de konut satın almak için vatandaşlar yüklü maliyetleri gözden çıkarmak zorundalar. 2021 yılında inşaat maliyetlerindeki artışlarla emlak sektöründe fiyat çılgınlığı yaşanmaya devam ediyor. Bu yüksek fiyatlamadan dolayı çok sayıda vatandaş ev sahibi olma hayallerini mecburen ertelerken zaman zaman farklı fırsatlar da gündeme gelebiliyor. Son ucuz konut fırsatını Halkbank duyurdu.

HALKBANK'TAN KELEPİR KONUT FİYATLARINA İNDİRİM!

Bankalar Türkiye'de son dönemlerde ucuz konut satışının önemli merkezlerinden birisi haline geldi. Sorunlu kredilerden dolayı bankaların mülkiyetlerine geçen konutlar makul fiyatlarla satışa çıkarılıyor. Burada kritik bir ayrıntı bulunuyor. Bankaların ana faaliyet alanı gayrimenkul sektörü değil. Dolayısıyla bu konut satışlarında ilk öncelik kar elde etmek değil. Bankalar öncelikle kredi zararlarını karşılanması hedefliyorlar. Bu kredi zararları konut satışlarından gelen nakitlerle telafi edilebiliyor.

Yıl sonu bilançolarının son rakamlarının işlendiği bugünlerde ise bankalar konut satışları yaparak kredi zararlarını bilançodan çıkarmak istiyorlar. Halkbank da satışa çıkardığı konutların 2021 bitmeden satılabilmesi için fiyatlarda indirim yoluna gitti. konut fiyatlarını düşüren Halkbank'tan ev satın almak artık oldukça avantajlı bir duruma geldi. Peki Halkbank'tan İstanbul'da, Ankara'da ve İzmir'de hangi evler kaç TL'ye satın alınabilir? İşte Halkbank'ın kelepir ev satış ilanları...

HALKBANK UYGUN FİYATLI KONUT SATIŞ İLANLARI

Trabzon'un Arsin ilçesinde Halkbank tarafından 82 metrekare konut satışa çıkarıldı. Bu konut için Halkbank 103 Bin TL fiyat belirledi.

Kütahya'nın Emet ilçesinde de 177 metrekarelik konutun satışı yapılacak. Halkbank bu konut için 66 Bin TL'lik bir fiyat açıkladı.

Düzce Merkez'de de Halkbank tarafından konut satışı yapılıyor. 115 metrekare büyüklüğünde olan bu konut için 130 Bin TL fiyat duyuruldu.

Kırklareli Merkez'de de Halkbank tarafından konut satılıyor. Bu konutun büyüklüğü 64 metrekare şeklinde blirtilirken fiyatının ise 94 Bin TL olduğu duyuruldu.

halkbank konut satış ilanı-1

Halkbank Afyonkarahisar Islahiye'de de konut satışı yapıyor. 59 metrekare büyüklüğündeki bu konut için 102 Bin TL fiyat belirlendi.

Mardin Kızıltepe'de Halkbank tarafından 140 metrekare konut satışa çıkarıldı. Bu konut için Halkbank 105 Bin TL fiyat açıkladı.

Ankara'nın Etimesgut ilçesinde de Halkbank'ın konut satışı yaptığı ilan edildi. 89 metrekare büyüklüğündeki bu ev için 146 Bin TL fiyat belirlendi.

SONRAKİ HABER