Halkbank Konut Fiyatlarını Dibe Çekti! 80 Bin Liraya Konutlar Alıcısını Bekliyor! Bankalardan İcralık İlanlar

Halkbank farklı özelliklere sahip konutları 2021 yılı sonunda uyguladığı düşük fiyat politikası ile satıyor. İşte 2021'in son banka konut satış ilanları ve illere göre fiyat listeleri.

Halkbank Konut Fiyatlarını Dibe Çekti! 80 Bin Liraya Konutlar Alıcısını Bekliyor! Bankalardan İcralık İlanlar

Halkbank icralık konut satışlarında uygun fiyatlı daire satışlarına başladı. 80 bin lira fiyatlarla uygun konut satışları devam ediyor…

Türkiye’nin birçok farklı noktasında gerçekleştirilen gayrimenkul satışlarında Halkbank, icralık gayrimenkul satışlarında fiyatları adeta dibe çekti. Artan konut fiyatları karşısında ev alma hayallerini erteleyen birçok kişi, bankaların avantajlı oranlarla satışlarından yararlanıyor.

2 + 1 apartman dairesini 80 bin TL başlangıç bedeli ile satışa sunan Halkbank, İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi büyük kentler dahil olmak üzere benzer fiyat avantajları ile birçok farklı konut türünde satış gerçekleştirmeye devam ediyor. Ayrıca Halkbank’ın uygun konut kredilerinden de yararlanarak vatandaşların rahatça ev sahibi olması sağlanacak.

Halkbank Konut Satışlarında Bu Fiyatlar Kaçmaz!

Halkbank’ın güncellenen gayrimenkul satış ilanları arasında uygun fiyatlı daireler dikkat çekiyor. Apartman dairelerinden müstakil evlere, meskenlerden arsalara ve işyerlerine kadar birçok konut tipinde Türkiye geneli satışlar uygun fiyatlarla yapılıyor. 80 bin liradan başlayan 2 + 1 dairelerin yanı sıra 100 bin liraya 118 m² satılık konut ilanı da dikkat çekiyor.

2 + 1 veya 3 + 1 daire almak isteyenler için en uygun fiyat tekliflerinin yer aldığı bankalardan icralık ev satışları kapsamında uygun ödeme seçenekleri de sunuluyor. Piyasa değerinin altında kalan fiyatlardan yararlanarak, artan konut fiyatları karşısında, düşük başlangıç bedeli ile en iyi daireleri cazip fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz.

halkbank konut satış aralık sonu 1

halkbank konut satış aralık sonu 2

Halkbank Satılık Gayrimenkuller

Satılık ev ilanlarının yanı sıra uygun düşük başlangıç bedeli fiyatları ile satışa çıkarılan birçok işyeri ilanına da vatandaşların ilgisi yoğun. 46 bin TL başlangıç bedeli ile satışa çıkarılan işyeri ilanları Türkiye genelinde alıcısını bekliyor. İstanbul Maltepe’de satılık işyeri için 138 bin TL başlangıç bedeli belirlendiği görülüyor. Öte yandan Ankara Altındağ’da 144 bin liradan 75 m² işyeri satışları başladı.

Vatandaşların en uygun fiyatlarla teklif vererek, ihale usulüyle satın alabilecekleri daireler birçok kişinin artan fiyatlara rağmen gayrimenkul yatırımı yapmasını sağlıyor. Ayrıca uygun banka kredileriyle de vatandaşların düşük faiz ve avantajlı ödeme seçeneklerinden yararlanması da sağlanacak.

SONRAKİ HABER