Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranı Düştü! Son Dakika Kredi İndirim Haberi Geldi

Kamu bankaları konut kredisi faiz oranlarını düşürmeye devam ediyor. Halkbank konut kredisi faiz oranını düşürdü. Kredi yapılandırma olacak mı?

KONUT KREDİSİ 02.08.2019 - 10:12 15.07.2021 - 00:14 SERHATMEDYA

Kamu bankaları konut kredisi faiz oranlarını düşürmeye devam ediyor. Halkbank konut kredisi faiz oranını düşürdü. Kredi yapılandırma olacak mı?

Halkbank konut kredisi faiz oranı düştü. Banka yüzde 1.53 olan konut kredisi faiz oranını beklendiği üzere yüzde 0.99 seviyesine çekti. Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranı Yüzde 0.99 OlduHalkbank konut kredisi faiz oranı yüzde 0.99 seviyesine çekildi. Bankanın güncellemeden önce kullandığı oran yüzde 1.53 olarak uygulanıyordu. Dün Ziraat Bankası ve Vakıfbank tarafından yapılan konut kredisi faiz indirimlerinin sonrasında gözler diğer kamu bankaları arasında yer alan Halk Bankası'na çevrilmişti. Banka dün beklenen haberi bugün sabah saatlerinde verdi ve konut kredisi faiz indirimi yaptığını duyurdu. 180 Ay Vadeli Konut Kredisi Kullanılabilecek! Halkbank diğer kamu bankaları gibi 180 ay vadeli konut kredisi verecek. Bankadan 180 aya kadar tüm vadelede kredi için talep edilen tutar 500 bin lirayı aşmadığı takdirde 0.99 faiz oranı ile konut kredisi çekilmesine müsaade edilecek. Hem sıfır konutlar hem de ikinci el konutlar için hiçbir sınırlama uygulanmaksızın 0.99 faiz oranı ile konut kredisi çekilmesine olanak sağlanacak. Halkbank Konut Kredisi Yapılandırma Yapacak Mı?Gelen ilk bilgiler konut kredisi yapılandırması yapılmayacağı yönünde. Detaylar netleşmeye devam ettikçe sitemizden iletilecektir. Detayları takip etmek için uygulamalarımızı takip edebilirsiniz. İnstagram Hesabımız için TIKLAYINAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZ Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@