Halkbank Mutlu Emekli Kredisiyle Emekliyi Mutlu Edecek! En Cazip Emekli Kredisinin Detayları Ortaya Çıktı

Pek çok banka emeklilere özel kredi vermeye devam ediyor. Halkbank mutlu emekli kredisi ile birlikte cazip emekli kredisi detaylarını açıkladı. En uygun kredi faiz oranları...

Halkbank Mutlu Emekli Kredisiyle Emekliyi Mutlu Edecek! En Cazip Emekli Kredisinin Detayları Ortaya Çıktı

Bankalar emekliler için adeta sıraya girmiş durumdalar. Emeklileri kendi saflarına çekmek isteyen emekliler bu süreç içerisinde en uygun kredi faiz oranları ve kredi ödeme seçenekleri üzerinde çalışıp arka arkaya hazırladıkları kampanyalarla birlikte bunları açıklamaya devam ediyorlar. Emekliler için hazırlanan özel krediler pek çok emeklinin ihtiyacına en uygun olan kredi kampanyasından yararlanmalarını sağlıyor.

Bankalar arasında meydana gelen bu rekabet özellikle son yıllarda en çok emeklilere yaramış gibi görünüyor. Sadece emeklilere özel krediler, yükselen banka promosyon ödemeleri ve daha fazlası için vatandaş bankaların fırsatlarını incelemeye devam ediyorlar.

HALKBANK MUTLU EMEKLİ KREDİSİNİ AÇIKLADI

halkbank-mutlu-emekli-kredisi

Halkbank yeni hazırladığı, sadece emeklilere özel olduğu söylenebilen emekli kredisini açıkladı. Mutlu emekli kredisi ile birlikte emeklilerin ortaya çıkan tüm nakit sıkıntılarının çözülmesi amaçlanıyor. Adından da anlaşılacağı üzere emeklinin yüzünü güldüren ve mutlu eden bir kredi olduğu ifade ediliyor.

100 bin liraya kadar limit belirlenen Halkbank emekli kredisi için aylık faiz oranları da belirlendi. Yüzde 1.60 seviyelerinden başlayan emekli kredisi faiz oranları duruma göre değişkenlik göstererek artabiliyor. Yüzde 1.65 seviyelerine kadar çıkan faiz oranları sayesinde tahsis ücretinin alınıp alınmayacağına faiz oranına göre emekli kendisi karar verebiliyor.

HALKBANK EMEKLİYE MİNİ KREDİ DE VERİYOR

Halkbank tarafından yapılan açıklama sonrasında küçük ve anlık nakit ihtiyaçları için emeklilere özel mini kredi kampanyasını hazırladığını da duyurdu. Bu noktada 36 ay vadeli olarak 5 bin lira limitli ihtiyaç kredisi de veriliyor. Mini ihtiyaç kredisi faiz oranı da yüzde 1.60 olarak açıklandı.

Başvuru yapmak için banka şubelerine gidilebileceği gibi online bankacılık işlemleri üzerinden de kolaylıkla işlem yapılabilir.