Halkbank'ın Yeni İhtiyaç Kredisi Kampanyası İle Marmaris'te Devre Mülk Sahibi Olmak Kolaylaştı!

Halkbank tarafından başlatılan yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilere Sinpaş'ın Marmaris Kızılbük'teki projesinden devre mülk sahibi olmaları için finansal destek veriliyor. 

Finans 30.07.2021 - 20:52 30.07.2021 - 20:59 Engin Uzunoğlu

İhtiyaç kredisi kampanyalarını çeşitlendirmesi ile tanınan Halkbank yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Halkbank tarafından verilen bu yeni kredi ile müşteriler Sinpaş'ın Marmaris'teki projesinden devr emülk sahibi olabiliyorlar. 

Halkbank ile Sinpaş işbirliği ile düzenlenen kredi kampanyası ile müşterilere avantajlı imkanlar sağlanıyor. Marmaris'in İçmeler mevkiinde Sinpaş tarafından yapılan ve 4 özel koyu bulunan Kızılbük Thermal Devre Mülk'te Halkbank müşterileri ömür boyu tatil evlerinden devre mülk sistemi ile satın alabiliyorlar. 

Sinpaş'ın Marmaris Kızılbük Thermal Devre Mülk projesinden devre mülk satın almak isteyen müşterilere Halkbank tarafından kredi veriliyor. Bu kredi ihtiyaç kredisi kampanyası olarak müşterilere sunuluyor. 

HALKBANK KREDİ ŞARTLARINI BELİRLEDİ

Halkbank tarafından yayınlanan açıklamaya göre Marmaris İçmeler mevkiinde yapılan Kızılbük Thermal Devre Mülk projesi kapsamında Sinpaş ile ortak bir kredi kampanyası geliştirildi. Bu kampanya kapsamında müşterilere bazı avantajlı imkanlar tanınıyor. 

Halkbank adı geçen projeden devre mülk satın almak isteyen müşterilere özel olarak bir ihtiyaç kredisi kampanyası geliştirdi. Bu kredi kampanyasında müşterilere aylık yüzde 1,58 faiz oranı ile finansman desteği veriliyor. 

Halkbank'ın yeni ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşteriler kredi kullanmak istediklerinde 36 aya kadar vade ile kredi çekebiliyorlar. Bu kredi kampanyasında müşteriler 120 Bin TL'ye kadar kredi kullanabiliyorlar. 

HALKBANK'TAN ÖDEME KOLAYLIĞI

Halkbank müşterileri Sinpaş devre mülk ihtiyaç kredisi çekmeleri durumunda bazı özel ödeme kolaylıklarına da kavuşabiliyorlar. Bu kapsamda müşteriler çekmiş oldukları kredilerini aylık eşit taksitli, azalan taksitli, artan taksitli ve serbest ödemeli gibi ödeme yöntemlerini kullanarak geri ödeyebiliyorlar. Bu ödeme planlarının seçimi tamamen krediyi çeken müşterinin kararına bırakılıyor.

50 BİN TL VE 120 BİN TL KREDİ HESAPLAMA

Halkbank'ın yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını kullanıp devre mülk satın almak isteyen müşteriler devre mülk satış fiyatlarının yüzde 80'ine kadar kredi kullanabilecekler. Bu kapsamda kredi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,58 oranında faiz uygulanıyor. 

halkbank kredi hesaplama-1

36 ay vadeli 50 bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya vade süresince her ay 1.929 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar. Kredi miktarı aynı şartlarda 120 Bin TL'ye çıktığında ise müşteriler bankaya her ay 4.629 TL ödemeleri gerekiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@