Halkbank'tan Akıllara Zarar Kampanya! Tek Sözünüze 1.000 TL Hediye Verilecek!

Halkbank müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Yeni kampanyasını duyuran Halkbank, Parafkart kullanıcılarına 1.000 TL'ye varan Parafpara hediye edecek. Ayrıntılar haberimizde.

Finans 11.02.2022 - 17:43 11.02.2022 - 17:44 Büşra Uluşen

Halkbank, günlük harcamalarını daha çok kredi kartı ile gerçekleştirenlere özel bir kampanya duyurusu yaptı. Paraf kart kullanıcıları, harcama sözüne istinaden Halk Bankası’ndan anında 1.000 TL’ye varan ParafPara kazanabilecek. Paraf kart kullanıcılarını yakından ilgilendiren bu eşsiz kampanya ile ilgili detaylar için haberimizi okumaya devam edin.


Günümüzde birçok kişi, günlük harcamalarını ve alışverişlerini kredi kartı ile yapmakta. Hatta cebinde yeterli tutarda nakit olanlar bile ödemelerini kredi kartı ile yapmayı tercih ediyor. Kredi kartı kullanımını arttırmak ve Paraf kredi kartını daha geniş kitlelere yaymak isteyen Halk Bankası, yoğun kart harcaması olan müşterilerine ciddi oranda kazandıracak bir kampanya hazırladı. 

12 AYLIK HARCAMA SÖZÜNÜZE 1.000 TL PARAF PARA!


Kredi kartı harcamalarımızın aylık ne kadar olacağını aşağı yukarı biliriz. Alınan mal ve hizmetlere gelen zamlar, bu harcamaların azalmayacağına, hatta daha da artacağına işaret. Hâl böyle iken zaten yapacağınız ödemeler için 1.000 TL’ye varan ParafPara kazanmak istemez misiniz? Öyleyse sadece tek bir SMS ile siz de Halkbank’ın bu dikkat çekici kampanyasına katılabilirsiniz.

paraf
12 ay boyunca aylık 2.500 TL harcama sözünüze 150 TL, 5.000 TL harcamanıza 300 TL, 7.500 TL harcamanıza 500 TL ve 10.000 TL harcamanıza tamı tamına 1.000 TL ParafPara hediye edilecek. Kampanyaya katılmak için harcama sözü tutarınızı yazdıktan sonra bir boşluk bırakın ve ardından kredi kartınızın son 6 hanesini yazın. Bu mesajı Halkbank sisteminde kayıtlı cep telefonunuzdan 3404’e SMS olarak gönderin ve kampanyaya katılın. Harcama yapmadan önce kampanyaya başarılı bir şekilde katıldığınızı gösteren mesajı aldığınızdan emin olun.


Kampanya katılımınızın sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi adına bir örnek verelim. Diyelim ki aylık 2.500 TL harcama sözü vermek istiyorsunuz. Bu durumda telefonunuzun mesaj alanına ilk olarak 2500 yazın, daha sonra boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini bitişik bir şekilde yazın ve mesaj 3404’e gönderin. Kampanyaya başarılı bir biçimde katıldığınızı gösteren bilgilendirme mesajını aldıktan sonra harcama yapmaya ve bu harcamalar doğrultusunda ParafPara kazanmaya başlayabilirsiniz.

halkbank paraf


Halkbank’ın ParafPara müşterilerine özel düzenlediği bu kampanya 12 ay boyunca devam edecektir. Müşterilerin harcama öncesinde mutlaka kampanyaya katılmaları gerekmektedir. Sadece bireysel Paraf kredi kartları bu kampanya dahilindedir. Kampanya döneminde iptal veya iade işlemi sebebi ile verdiği taahhüdü yerine getiremeyen kart kullanıcıları, eksik kalan tutarı bir sonraki ekstre döneminde harcayarak taahhütlerini devam ettirebilirler. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@