Halkbank'tan Dev Adım! Bu Fiyatlara Daha İyisi Yok Yetişen Alacak

Halkbank mülkiyetinde olan konutlar icra kapsamında satılacak. Söz konusu konutlardan almak isteyenler için yeni ilanlar sürece dair bilgilendirme haberimizde.

Emlak Haberleri 13.11.2021 - 13:59 13.11.2021 - 14:00 Mustafa KARAGÖZ

Bankaların icralık gayrimenkul satışlarını sizlerle paylaşmaya devam ederken Halkbank’ın müthiş indirimlerinden söz etmeden geçemeyeceğiz. Fiyatları oldukça aşağı noktalara çeken Halkbank, ihtiyacı olan herkesi ev sahibi yapmaya niyetli. 

Halkbank, icralık konut satışlarını hızlandırmak adına indirimli fiyat politikası uygulamaya devam ediyor. Türkiye’nin 7 bölgesinde sahip olduğu icralık konutları her keseye uygun şekilde satışa çıkaran Halkbank, şu günlerde tatlı bir yorgunluk yaşamakta. Ev sahibi olmak isteyen fakat piyasadaki fiyatlara baktığında bu isteğinden vazgeçenler de Halkbank’ın fiyatları ile oldukça umutlanıyor. 

Halkbank’tan ‘’Yok Artık’’ Diyeceğiniz Fiyatlarla Konut Satışı

İcralık ve hacizli Halkbank gayrimenkullerini daha yakından inceleyebilmeniz adına sizlerle paylaşacağımız bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bulunduğunuz şehirden ev alacaksanız şehir seçimi yaparak sadece o şehirdeki evleri görebilir, dilerseniz genel arama yaparak Türkiye’de satışa sunulan tüm Halkbank gayrimenkullerini görüntüleyebilirsiniz. İcralık konutların yanı sıra iş yeri, arsa ve dükkanlar da aynı sayfada sizleri bekliyor olacak.

Halkbank gayrimenkul sayfasında kendi bütçenize göre hareket etme özgürlüğüne sahipsiniz. Alt ve üst fiyat aralıklarını kendiniz belirleyebilir, böylece alabileceğiniz gayrimenkulleri tek bir sayfada toplayabilirsiniz. Dilerseniz Halk Bankası’ndan ya da tercih edeceğiniz başka bir bankadan kredi kullanarak da bu evlere sahip olabilirsiniz.

Halkbank şubelerini ziyaret ederek satın almak istediğiniz gayrimenkuller için teminat bedeli yatırabilir ve teklifinizi hemen sunabilirsiniz. Satış bedelinin minimum %3’üne denk gelecek nakdin dışında bankalardan alacağınız teminat mektuplarıyla da teminat şartını yerine getirebilirsiniz. 

HALKBANK İCRALIK DAİRE LİSTESİ KASIM 2021

Yukarıdaki görselde Halkbank tarafından satışa hazır hale getirilen bazı konutları görebileceksiniz. Görüldüğü gibi fiyatlar son derece uygun. Elbette ihtiyaçlarınıza ve aradığınız özelliklere göre çok daha lüks ve pahalı evleri de bulabilirsiniz. Daha önce de sözünü ettiğimiz üzere fiyat skalalarını kendiniz belirleyebilir, böylece aradığınız evi daha hızlı şekilde bulma şansı elde edebilirsiniz. 

Halkbank tarafından satılan konutlara başka platformlar üzerinden ulaştıysanız size sunacağımız link üzerinden seri numarası sorgulaması ile aradığınız ilana çok çabuk ulaşmanız mümkün. Tüm bu özellikleri kullanabileceğiniz satış platformlarına erişmek isterseniz buraya tıklamanız yeterli olacak. Sitede tüm gayrimenkulleri detaylı bilgileriyle beraber inceleyebilir, şartname menüsünde yer alan bilgiler nezdinde teklifinizi nasıl yapacağınızı kolayca öğrenebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@