Halkbank'tan E-Ticaret Ödemelerine Anında 200 TL Hediye ! Alışverişin Tadı Esas Şimdi Çıkacak !

Halkbank’ın ticari nitelikteki müşterileri, Paraf Esnaf, Paraf Business, Eczacı Paraf KOBİ veya Paraf KOBİ kredi kartları ile internet üzerinden yapacakları alışverişlerde 200 TL kazanabilecek.

Finans 02.11.2021 - 17:48 02.11.2021 - 17:48 Serhat Karaman

Halkbank, ticari kredi kartı kullanıcılarına özel bir hizmetle Kasım ayı kampanyalarını başlattı. Halkbank’ın ticari nitelikteki müşterileri, Paraf Esnaf, Paraf Business, Eczacı Paraf KOBİ veya Paraf KOBİ kredi kartları ile internet üzerinden yapacakları alışverişlerde 200 TL kazanabilecek.

Halkbank, bireysel müşterileri için hazırladığı kampanyalara bir de ticari müşterilerini dahil etti. Kasım ayına özel olarak hazırlanan yepyeni kampanya ile beraber ticari müşteriler de yapacakları alışverişlerden puan kazanabilecek.

5.000 TL Üzeri Alışverişlere 200 TL Hediye

Kasım ayı içerisinde 5.000 TL ya da daha yüksek tutarda e-ticaret harcaması yapan Halkbank kredi kartı sahibi ticari müşteriler, bu harcamalardan 200 TL kazanç elde edecek. Kampanyadan yalnızca sanal alışverişlerde yapılacak harcamalarla yararlanılabilecek. Fiziki pos cihazı üzerinden yapılacak ödemeler, kampanya kapsamında olmayacak.

Asıl ve ek kart ile yapılacak harcamalar, 200 TL hediye kampanyasına dahil olacak. Söz konusu kampanyaya katılabilmek için ‘’KASIM’’ yazıp 3404’e SMS göndermek gerekmekte. Dilerseniz ‘’KASIM’’ yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp kartınızın son 6 hanesini yazarak da kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Mesaj gönderdikten sonra mutlaka onay SMS’inin geldiğine dikkat edin. Onay SMS’i gelmeden yapılacak harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecek.

Mail order ya da Halkbank ticari poslarından yapılacak ödemeler kampanyaya dahil değilken Halkbank sanal poslarından yapılacak işlemler ile kampanyadan yararlanmak mümkün. Kazanılan ödül, ParafPara olarak işlem yapılan karta yüklenecektir. Kampanyaya katıldıktan sonra kartın kullanım süresinin dolması halinde banka tarafından müşteriye gönderilen yeni karta, kampanyadan kazanılan ParafPara tutarı yüklenecektir.

Harcamalarınızda kartınıza daha önce tanımlanan ParafPara bakiyelerini kullanmanız halinde kullanılan ParafPara tutarı, kampanya hesaplamasından düşülecektir. Ayrıca iptal edilen işlemler de kampanya hesaplamasına dahil edilmeyecek. İşlemin kampanya dahilinde sayılması için herhangi bir iptal ya da iade olmamalıdır. Kazanacağınız ParafPara bedellerini 15 Ocak 2022 tarihine kadar kullanmanız gerekmekte olup bu tarihe kadar kullanmadığınız bedellerin iadesi sağlanacaktır. Online fatura ya da vergi ödemeleri, Halkbank tarafından düzenlenen bu kampanyaya dahil değildir. Kazandığınız ParafPara bedellerini Halkbank üye iş yerlerinde kullanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@