Halkbank'tan Emeklilere! Günde 6.5 Liraya 5.000 TL Emekli İhtiyaç Kredisi

Halkbank emekli müşterilerinin kullanımına hızlı kredi paketi ekledi. Banka tarafından ilan edilen yeni kredi paketinde günde 6.5 TL, ayda 193 TL'ye 5.000 TL ihtiyaç kredisi çekmek mümkün.

Halkbank'tan Emeklilere! Günde 6.5 Liraya 5.000 TL Emekli İhtiyaç Kredisi

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 2.00 bandının yukarısında sarkmış durumda. En düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı özel bankalarda yüzde 1.99 olurken bu oranlar da özel şartların karşılanması ile sağlanıyor.

QNB Finansbank yüzde 2.03, İş Bankası yüzde 2.05, Akbank yüzde 2.60 aylık faiz oranıyla ihtiyaç kredisi veriyor. Bu oranlar diğer bankalarda yüzde 2.00 ile yüzde 2.60 seviyesinde değişiyor. Kamu bankalarında ise ihtiyaç kredisi faiz oranları değişmedi. Hatta bu dönemde bankalar müşterilerinin kredi taleplerine özel faiz oranlarıyla karşılık veriyorlar.

HALKBANK'TAN MİNİ EMEKLİ KREDİSİ

Halkbank daha önceden maaşını banka bünyesine taşımış ve aylığını düzenli Halkbank'tan alanlar için kampanyalı kredi veriyor. Bu kapsamda Halkbank emekli müşterileri normal kredi faiz oranlarından da düşük oluyor. Ancak maaşını Halkbank'tan almayanlar için faizler değişiyor. Bunun yanında banka ayrıca emekli maaş müşterisi olmayıp ancak maaşını taşıyacaklar için de kredi olanağı sağlanacak.

Bu kapsamda devam eden kredi paketleri içerisinde emekli maaş müşterileri için 2 ayrı kampanya bulunuyor. Bu kampanyalardan ilki mulu emekli ihtiyaç kredisi ikincisi ise mini emekli ihtiyaç kredisi.

Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi kredi limiti 100.000 TL olan ve yüksek tutarlı kredi talepleri için verilir.

Mini Emekli İhtiyaç Kredisi ihtiyaç kredisi paketi ise acil çok hızlı nakit ihtiyacı olanlara sağlanır. Kredi limiti ise 5.000 TL'dir.

Mini Emekli Kredisi Nedir?

Halkbank'tan mini emekli kredisi kullanacaklar için Halkbank resmi sitesinden "Maaşını Bankamızdan alan veya maaşını Bankamıza aktarmayı taahhüt eden emekli müşterilerimizin 5.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için aylık %1,58 faiz oranı ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 36 ay vadeli kredimizdir." açıklamasında bulundu.

Maliyet Tablosu

halkbankmini emekli 27 aralık

Açıklama doğrultusunda emekliler için yüzde 1.58 aylık faiz oranı uygulanacak.

Başvurular mobil şube yada internet bankacılığından çok hızlı bir şekilde yapılabilir.

Halkbank en fazla 36 ay 3 yıl vadeli ödeme planı sunuyor.

İhtiyaç kredii geri ödemelerinde 3 ay erteleme olanağı bulunuyor.

Aylık eşit taksit ödemek istemeyenlere mini emekli kredisi ile Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Serbest ödemeli planlar sunuluyor.

SONRAKİ HABER