Halkbank'tan İcralık Araç Satışı İçin Sayılı Günler! Halkbank 2. El Araç Satış Listesi

Araç fiyatları giderek katlanırken bankalardan satılık araçlar düşük fiyatları ile dikkat çekiyor. Ucuz 2. el araba ilanları arayan kişilere Halkbank 2. el araç satış ilanları yayımlandı!

Finans 22.10.2021 - 19:54 22.10.2021 - 19:55 Gülcan Özer

Araç fiyatlarının son birkaç yıl içerisinde muazzam düzeyde artması, araç almak isteyenleri farklı yollara sevk etmekte. Son dönemde daha çok bankaların icralık araç satışlarıyla ilgilenenler, bu konuda önemli araştırmalar yapmakta.

Bankaların icralık araçlarına ilgi gösterenler için biz de elimizi taşın altına koymaya devam ediyoruz. Bugünkü haberimizde sizlere Halkbank araç satışı hakkında bilgiler verecek, araç alımlarını nasıl gerçekleştireceğiniz konusunda fikir sahibi olmanızı sağlayacağız. Hazırsanız başlıyoruz.

BANKALARDAN SATILIK ARAÇLAR!

Halkbank, elinde külfet oluşturan araçların satışına yıl sonuna yaklaşıkça hız vermeye başladı. Yıl sonu gelmeden bu araçları elden çıkarma derdinde olan Halkbank, bilançosunda bu araçları göstermemek adına gereken tüm kolaylıkları sağlıyor.

Araç almak isteyenler, kolay satın alma süreci sebebiyle birçok bankadansa Halk Bankası’nı tercih ediyor. Fiyatların göreceli olarak daha uygun olması da tercihlerin Halkbank’a yönelmesinin altında yatan sebeplerden biri.

halkbank-satılık-araç-satışları

Halkbank araç satış sitesini incelediğinizde her bütçe için uygun araçların satışta olduğunu siz de fark edeceksiniz. Lüks araç, standart araç, ticari araç gibi farklı kategoriler altında sunulan bu araçlar, muadillerine göre oldukça ucuza satılmakta. Detaylıca görmek istediğiniz aracın görseline tıklayarak tüm detay bilgilerine erişim sağlayabilirsiniz.

HALKBANK 2. EL ARAÇ SATIŞ LİSTESİ 

Araç detay sayfasında araçlara ait kapsamlı fotoğrafları da görebilir, dilerseniz fotoğraflara tıklayarak daha yakından da göz atabilirsiniz. Ayrıca mevcut KM, silindir hacmi, yakıt tipi gibi detaylara da bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Birazdan sunacağımız link ile beraber Halkbank araç satış sitesine kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Sayfada yer alan şartnameyi kabul ettikten sonra Halkbank şubesine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca araçları yerinde görmek kaydıyla mesai saatleri içerisinde yakından inceleyebilirsiniz. Halkbank tarafından satışa sunulan araçların tamamının vergileri ödenmiş olup herhangi bir borç bulunmamaktadır. Teklif formunda araç plakasını ve kendi şahsi bilgilerinizi belirtmeniz gerekmektedir.

En iyi teklifi veren kişi olmanız halinde vakit kaybetmeden aracınızı teslim alabilirsiniz. Halkbank araç satış sitesine giriş yapmak adına buraya tıklayabilirsiniz. Ana sayfada yer alan araçlar için teklifinizi bankaya hemen iletebilir, dilerseniz birden fazla araç için de teklifte bulunabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@