Halkbank'tan Kiracıları Ev Sahibi Yapan Kampanya! Düşük Faiz Ve Uzun Vade Fırsatı Kaçmaz!

Konut kredisi kullandırma oranı oldukça yüksek olan Halkbank'tan müşteriler uygun maliyetler eşliğinde nakit destek alabiliyorlar. Halkbank konut kredisi kampanyası özellikleri nelerdir? 

Finans 09.09.2021 - 23:43 09.09.2021 - 23:50 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de en çok konut kredisi kullandıran bankalardan birisi de Halkbank olarak biliniyor. Halkbank tarafından müşterilere uygun maliyetler ile konut kredisi veriliyor. Konut finansmanı arayışına giren vatandaşlar yoğun talep gösterdiği Halkbank'ın konut kredisi kampanyasının özelliklerine ilişkin araştırmalara devam ediliyor. 

HALKBANK HESAPLI EVİM KONUT KREDİSİ KAMPANYASI

Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi kampanyası ile müşteriler bi rev satın alacakları zaman aradıkları konut finansmanını kolay bir şekilde Halkbank'tan çekebiliyorlar. Halkbank tarafından müşterilere konut kredisi çekerken çok sayıda avantajlı imkan sağlanıyor. Bu avantajlı imkanları değerlendiren müşteriler hiç zorlanmadan ev sahibi olabiliyorlar. 

10 YIL VADELİ KONUT KREDİSİ İMKANI

Halkbank tarafından verilen konut kredisinde vade süresi oldukça uzun tutuluyor. Konut kredisi miktarlarının oldukça yüklü olmasından dolayı ödenebilir taksit seviyelerini oluşturabilmek adına 10 yıl vadeli konut kredisi veriliyor. Böylelikle kredi taksitlerinin miktarı müşterilerin ödeyebilecekleri seviyeye düşebiliyor. 

MÜŞTERİYE ÖZEL ÖDEME İMKANLARI

Halkbank'tan konut kredisi kullanan müşterilere özel ödeme imkanları da veriliyor. Bu şekilde her bütçeye uygun bir ödeme planı hazırlanabiliyor. Halkbank'ın kampanya açıklamasına göre müşteriler konut kredisi ödeme planı hazırlanırken aylık eşit taksitli şekilde planlama yapabiliyorlar. Bunun dışında farklı ödeme planı ile kredi geri ödemelerini yapmak isteyenlere de bu imkan veriliyor. 

HALKBANK KONUT KREDİSİ AYLIK FAİZ ORANLARI

Halkbank'ın konut kredisi kampanyası kapsamında müşterilere uyguladığı faiz oranı da merak ediliyor. Banka tarafından yapılan bilgilendirmeye göre Halkbank müşterilerine aylık yüzde 1,38 kredi faizi uygulanıyor. Bu kredi faizi şu anda bankacılık piyasasındaki en düşük faizli kredi faizlerininden birisi oluyor. Bu da Halkbank'ın konut kredisi kampanyasını maliyet açısından avantajlı bir bankacılık ürünü yapıyor. 

HALKBANK 100 BİN TL KONUT KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMASI

Halkbank'tan konut kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,38 kredi faizi uygulanıyor. Bu faiz oranı ile 120 ay vadeli 100 Bin TL konut kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay kredi taksiti olarak 1.710 TL ödeme yapıyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti ise 205.224 TL oluyor. 

halkbank konut kredisi kampanyası 100 bin lira

Öte yandan Halkbank'tan konut kredisi kullanmak için başvuru yapmak isteyenlerin en yakın Halkbank şubelerine gitmeleri gerekiyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@