Halkbank'tan Kışa Hazırlık Kampanyası! Giyim, Kozmetik ve Elektronik Harcamalarını Halkbank Kartıyla Yapanlar Kazanıyor!

Halkbank, kış aylarına girerken kampanyalarını sıklaştırmaya devam ediyor. Siz de Paraf kart sahibiyseniz birçok sektörü kapsayan bu kampanyadan yararlanarak Paraf Para kazanabilirsiniz.

Finans 25.11.2021 - 09:48 25.11.2021 - 09:48 Serhat Karaman

Halkbank, kış aylarına girerken kampanyalarını sıklaştırmaya devam ediyor. Son olarak farklı sektörleri içerisinde barındıran özel bir kampanya hazırlayan Halkbank, bu kampanyayı Paraf kart kullanıcılarına özel olarak düzenliyor. Siz de Paraf kart sahibiyseniz birçok sektörü kapsayan bu kampanyadan yararlanarak Paraf Para kazanabilirsiniz. Kampanyaya nasıl katılıp hangi koşullarda ödül alacağınızla ilgili detaylar haberimizin devamında olacak.

Giyimden Elektroniğe, Kozmetikten Saate Birçok Sektörde Geçerli

Halkbank’ın duyurduğu Paraf Para kampanyasında saat, kozmetik, giyim, elektronik ve optik gibi sektörler yer alıyor. Bu sektörlere yönelik pos cihazı kullanan üye iş yerlerinden yapacağınız harcamalarda Paraf Para kazanabileceksiniz. Kampanyaya katılmak için Paraf Mobil uygulamasına giriş yaparak kampanya menüsünü açabilirsiniz. İlgili kampanyada yer alan ‘’Hemen Katıl’’ butonuna tıklamanız halinde kampanya kaydınız anında oluşturulacaktır. Ayrıca Halkbank sisteminde kayıtlı cep telefonunuzdan ‘’KAMPANYA’’ yazıp 3404’e mesaj atarak da bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Ödül şartları ise yapılacak harcama tutarına göre değişmekte. Her bir kullanıcı, 200 TL ve üzeri alışverişinde 20 TL Paraf Para kazanabilecek. 30 Kasım 2021 tarihine kadar yurt içinde yapacağınız ve optik, kozmetik, elektronik, giyim, saat sektörlerini kapsayan alışverişlerinizde toplamda 100 TL Paraf Para kazanabilirsiniz.

Birçok banka, kredi kartı kampanyalarında ek kartı kapsam dışında bırakmakta. Halkbank, ana kart ile beraber ek kart kullanıcılarına da kampanyadan faydalanma fırsatı sunuyor. Üstelik ek kart kullanılarak kampanya şartlarının yerine getirilmesi halinde hak edilen Paraf Para puanlar ana karta değil, ek karta yükleniyor.

Halkbank, farklı sektörler için düzenlediği bu kampanyada kart kullanımını sınırlamış durumda .Sadece Paraf kart, Parafly kart, Parafree kart, bu kartların sanal kartı ve ek kartları ile yapılan harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilebiliyor. Ticari kartlar ise Paraf Para kampanyasının dışında tutulmakta.

Paraf Para kampanyası, farklı günlerde yapılacak harcamaları kapsamakta. Bir gün içerisinde birden fazla defa 200 TL ve üzeri alışveriş yaparsanız bu alışverişlerinizden yalnızca bir tanesi kampanyaya sayılacak, kampanyadan yararlanmak adına diğer harcamalarınızı en erken ertesi gün gerçekleştirmeniz gerekecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@