Halkbank'tan Konut Kredisi Kampanyası

Halkbank, uzun vadede ödeme imkanı sağlayan konut kredisi kampanyası ile ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürdü.

KONUT KREDİSİ 05.09.2017 - 16:00 15.07.2021 - 00:22 SERHATMEDYA

Halkbank, uzun vadede ödeme imkanı sağlayan konut kredisi kampanyası ile ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürdü.

Herkesin hayalinde ev sahibi olmak vardır. Kendine ait evde kira ödemeden yaşamak herkes ister fakat ekonomik düzenden dolayı ev fiyatları gün geçtikçe artış yaşıyor. Bundan dolayı da ev almak pek de kolay olmuyor.

Bankaların sunduğu kredi kolaylıkları vatandaşların ev sahibi olmasını kolaylaştırıyor. Bankaların sunduğu konut kredisi ile ev almak daha rahat bir hal alıyor. Kredi kolaylığı sağlayan bankalardan biri de Halkbank.

Uzun Vadeli Ödeme Seçeneği

Düşük faiz oranları ile kendi kredisini belirleyen Halkbank, uzun vadeli ödeme seçenekleri ile vatandaşlara imkan sunuyor.

Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için kendi bünyesi kapsamında konut kredilerinde kampanya başlattı. Fakat konut kredisi diğer kredi türlerine göre farklılık gösterir. Halkbank mortgage kredisi kapsamında tüm müşterilerin yüzünü güldürecek bir kampanyaya imza attı. Konut kedisi kapsamında düşük faiz oranları ile birlikte konut sahibi olmak isteyenlere sunuyor.

Vade oranı 60 ay ve üzerine kadar çıkan fırsat ile alacağınız ev için biçilen değer de kredi alabilir ve bu kredinizi uzun vade seçenekleri ile tamamlayabilirsiniz.

Konut Kredisi Başvuruları

Halkbank'ın konut kredisinde yapmış olduğu kampanya kapsamından yararlanmak isteyenler başvurularını Halkbank şubelerinden yapabiliyor. İnternet veya sms şeklinde başvuru yapılamıyor. Şubeden, alacağınız ev için kredi çekmek istediğinizi belirttiğinizde banka o eve bir ekspertiz göndermektedir. Ekspertiz evi en iyi şekilde inceledikten sonra bir rapor oluşturarak evin değerini biçmektedir.

Eğer ev için biçilen değerde herhangi bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız raporu incelemek isteyebilir ve yanlış gördüğünüz kısmı düzelttirebilirsiniz. Daha sonra belirtilen değerdeki kredinizi çekerek evi alabilirsiniz.

Konut Kredisini Hesaplatabilirsiniz

Konut kredisi almadan önce hesaplamak istiyorsanız, bankaların buna uygun sistemleri bulunmaktadır. Halkbank’ın da kendi sitesinde yer alan konut kredisi bölümünde hesaplama sistemi bulunmaktadır.

Bu sistem içerisinde çekeceğiniz tutarı ve vade oranını belirterek ona göre hesaplama yapılabiliyor ve hesaplama sonucunda elinize ne kadar geçtiği, geri ödeme sırasında ne kadar ödeyeceğiniz gibi bilgiler yer alıyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@