Halkbank'tan Kredi Destekli Satılık Kelepir Gayrimenkuller! 72 Bin TL'ye Arsa, 100 Bin TL'ye İş Yeri 200 Bin TL'ye Konut

Halkbank gayrimenkul satın almak isteyen ama uygun fiyat arayışında olanlara müjde duyurusu yaptı. Halkbank'tan kredi destekli uygun fiyata konut, arsa, iş yeri satışları başladı.

Halkbank'tan Kredi Destekli Satılık Kelepir Gayrimenkuller!

Gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenlerin sayısı son günlerde oldukça arttı. Yapılan finansal değerlendirmelere göre 2022 yılının ilk 6 ayında en yüksek getiriyi gayrimenkul sağladı. Böylesine kazanç getirmesinin ardından gayrimenkul yatırımlarına büyük bir yönelme başladı. Ancak emlak piyasasından şu anda ucuz fiyatlı gayrimenkul bulabilmenin imkanı yok. Bunun için de vatandaşlar ara formüllere yönelmeye başladılar.

HALKBANK'TAN GAYRİMENKUL YATIRIMI YAPACAKLARA MÜJDE

Halkbank tarafından gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenlere güze4l bir haber verildi. Banka uygun fiyatlı gayrimenkul satışlarına devam ettiğini duyurdu. Halkbank'In kullandırdığı kredilerin sorunlu krediye dönüşmesi sonucu sahip olduğu gayrimenkullerin nakit dönüşümlerini hemen sağlamak için gayrimenkulleri acil koduyla satışa çıkardı. Acil olarak satışa çıkarılan bu gayrimenkuller hemen satılabilmesi için oldukça düşük fiyatlarda tutuldu.

UCUZ GAYRİMENKUL FIRSATINDA SON SAATLER

Halkbank'ın ucuz gayrimenkulleri bankanın gayrimenkul satış sistemi içerisinde satılıyor. Bu gayrimenkulleri satın almak isteyenler teklifte bulunuyorlar. Ardından zaman işlemeye başlıyor. Sürenin sonunda en yüksek teklifin sahibi gayrimenkulü satın almaya hak kazanıyor. Şu anda da Halkbank bazı gayrimenkullerin satışı için son saatlerin dolmasını bekliyor.

KREDİ DESTEĞİ VERİLİYOR

Halkbank'ın satışa çıkardsığı gayrimenkulleri satın alabilmek için bankadan kredi kullanma imkanı bulunuyor. Özellikle düşük faizli konut kredisi çekilerek bu konutlar satın alınabiliyor. Halkbank müşterileri arsa ve iş yeri satışları için de Halkbank'tan uygun faizli kredi desteği alma imkanına sahip oluyorlar. Bu konuda Halkbank ile iletişime geçilip kredi şartlarının öğrenilmesi gerekiyor.

HALKBANK'TAN SATILIK KELEPİR GAYRİMENKULLER!

Halkbank tarafından satışa çıkarılan kelepir gayrimenkuller listelendi. Buna göre Afyonkarahisar Bolvadin'de 343 metrekarelik konut 335 Bin TL'ye satılıyor. Ayrıca Şanlıurfa Harran'da 395 metrekarelik arsa da 72 Bin TL fiyatla satışta bulunuyor. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre Batman Merkez'de bulunan 460 metrekarelik devasa konut için son olarak 200 Bin Tl teklif edildi.

halkbank satılık gayrimenkuller-1

Halkbank Kırklareli Lüleburgaz'da 152 metrekarelik konutu 445 Bin TL'ye satıyor. Bu teklifin üzerinde teklif yapılmazsa bu teklifin sahibi konutu bu fiyatla satın almaya hak kazanacak. Halkbank Batman Merkez'de 58 metrekarelik iş yerini ise 100 Bin TL'ye satıyor.

Konut fiyatlarının yoğun talepten fahiş seviyelere ulaştığı Muğla Bodrum'da da Halkbank 430 metrekarelik konutu 12 Milyon TL'ye satıyor.

Emlak365.com