Halkbank'tan Sadece 43 TL Faizle Anında 5 Bin Lira Nakit Para Hesapta!

Acil nakit para arayanlara çözüm Halkbank'ta! Halkbank kredili mevduat hesabı ile 5 bin TL anında hesaba yatırılırken borç arama derdinden kurtulacaksınız.

FİNANS 20.07.2021 - 20:00 25.07.2021 - 11:31

Bayramda nakit paraya sıkışan kişilere aradıkları nakit para desteği Halkbank'ta! Koronavirüs salgını nedeni ile getirilen kısıtlamaların kaldırıldığı ilk bayram olacak olan Kurban Bayramı, 9 günlük bayram tatili ile birleşince vatandaşlar tatile koştu. 

Kurban Bayramı hazırlıkları ve tatil harcamaları üst üste gelince vatandaşın nakit paraya olan ihtiyacı da rattı. Merkez Bankası tarafından atılan parasal sıkılaşma politiları nedeni ile ne yazık ki bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları rekor seviyelere ulaşırken vatandaş alternatif çözümler aramaya başladı. 

BAYRAMDA KISA SÜRELİ NAKİT PARAYA İHTİYACI OLANLARA 43 TL FAİZLE 5  BİN TL NAKİT PARA! 

Kurban Bayramı nedeni ile acil nakit paraya ihtiyacı olan ancak kredi çekmek istemeyen ya da kısa süreli nakit ihtiyacı olan kişilere Halkbank kredili mevduat hesabı ile destek verecek. 

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 5 bin TL nakit para desteği almak istemeleri durumunda ödeyecekleri faiz sadece 43,56 lira olarak gerçekleşecek. Bayramın birinci günü yani 21 Temmuz 2021 Salı günü kredili mevduat hesabı kullanan kişilerin ödemelerini 10 gün sonra yapmaları halinde ödeyecekleri faiz bu kadar olacak. 

Kredili mevduat hesabı kısa süreli ve düşük meblağlı acil nakit para ihtiyacı olan kişilere hitap ederken bankaların büyük bir bölümü artık banka hesabı olarak vadesit TL hesabı açan müşterilerine otomatik olarak kredili mevduat hesabı tanımlıyor. Bu hesap özellikle de hesaptan otomatik ödeme talimatı veren kişileri yakından ilgilendiriyor. 

halkbank-kredili-mevduat-hesaplama

Çünkü hesapta para olmasa dahi bu kredili mevduat hesabı devreye giriyor ve faturaların düzenli olarak ödenmesini sağlıyor. Yine kısa süreli nakit para ihtiyaçları içinde bu hesap üzerinden kredi faiz oranlarına göre çok daha uygun koşullarda para temin edilmesini sağlıyor. 

HALKBANK KREDİLİ MEVDUAT HESABI BAŞVURUSU  NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Halkbank kredili mevduat hesabı başvurusu için mutlaka kişinin bankada hesabı olması zorunludur. Vadesiz hesap sahiplerine kredili mevduat hesabı otomatik olarak tanımlanırken hesabı olmayan kişilerin kimlik belgesi ile başvuruda bulunmaları yeterlidir. Mevduat hesabı açtırmak isteyen kişilerin mutlaka 18 yaşından büyük olmaları gerekirken yine kredi notu ortalaması ve kredi sicili bilgilerine de bakılmaktadır.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@