Halkbank'tan satılık arsalar! 31 Mayıs'a kadar elden çıkarılacaklar

Halkbank kendisine ait olan arsaları resmi sitesinden satışa çıkardı. İhale ile satılacak olan arsalar için fiyatlar 47.000 TL'den başlıyor. İşte söz konusu o fiyat m2 il ilçe listesi.

Emlak Haberleri 27.05.2022 - 17:54 27.05.2022 - 17:54 Mustafa Karagöz

Halkbank'ın arsa satış duyurularında çok farklı il ve ilçeler için seçenekler bulunuyor. Güncel arsa satış ilan listesi ile birlikte Halkbank'tan arsaların nasıl alınacağına dair detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

HALKBANK'TAN SATILIK ARSALAR

Arsa yatırımı yapmak isteyenler için Halkbank'ın satış ilanları çeşitli imkanlar sunuyor. İhale ile satışı yapılacak olan arsaların birçoğu için ilk teklif fiyatı bekleniyor. İmarlı arsalar ile imarsız arazilerin yer aldığı listede en düşük fiyat 47.000 TL olarak ilan edildi. Listedeki arsalar arasında en pahalı olanları ise 2 milyon 400 bin TL değerinde. Diğer arsalar için fiyatlar ise şu şekilde;

Halkbank Arsa Satış İhale Listesi 1

halkbank'tan arsa satışı 1

Halkbank Arsa Satış İhale Listesi 2

halkbank'tan arsa satışı 2

Yukarıda yer alan arsa satış ilanlarına dair tablolar bankanın web sitesinden alınmıştır. İsteyenler bu web sitesine erişim sağlayarak hangi şehirde arsa satışı olacak, arsaların m2 büyüklük ve fiyat tablolarını inceleyebilirler. 

BEN İHALEYE TEKLİF VERMEK İSTİYORUM DİYENLER

İhalelere teklif vermek istiyorum diyenler için Halkbank online ve şahsen başvuru kabul ediyor Halkbank müşterileri Halkbank'ın İnternet Bankacılığı sistemi üzerinden online başvuru vererek arsalar için teklif sunabilirler. Online teklifler geçici teminat bedeli ödendiğinde verilir. Daha sonra ihaleye başka teklif verilmesi durumunda anında teklif yükseltilebilir. 

Şahsen başvurular ise Halkbank şubelerinden yapılır. İlk başvuruların ardından vatandaşlar diğer süreci online olarak takip edebilirler. Bankanın güncel satış ilanlarını web sitesinden alım satım teklif verme işlemlerine ilişkin detayları ise Müşteri Hizmetlerinden öğrenebilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@