Halkbank'tan Satılık Lüks 2. El Araç İlanları! BMW, Audi ve Mercedes İkinci El Araba

Araç sahibi olmak isteyenler bankalardan satılık araba ilanlarını araştırmaya devam ederken Halkbank satılık araçlar için yeni ilanları yayımladı. İcradan satılık araba ve lüks araçlar Kasım ilanları!

Finans 14.11.2021 - 13:51 14.11.2021 - 13:51 Gülcan Özer

Kamu bankaları statüsünde hizmet veren Halk Bankası satılık araçlar listesini güncelledi. Halkbank satılık ikinci el araçlar için verilen ilanlar arasında lüks araba markaları dikkat çekti. Araç fiyatları giderek yükselirken ucuz araba satın almak isteyen kişiler bankalardan ve icradan satılık araç ilanlarını takip etmeye devam ediyor. 

Devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank ilanları diğer bankalara oranla daha düşük fiyatlar sunması nedeni ile takip edilirken Halkbank lüks araç satışları ile dikkat çekiyor. Kasım ayına özel olarak yayımlanan ilanlarda BMW, Mercedes ve Audi gibi lüks araçların yer alması dikkat çekti. 

HALK BANKASI SATILIK ARAÇ İLANLARI: LÜKS İKİNCİ EL ARABA İLANLARI YAYIMLANDI! 

Halkbank satılık ucuz ikinci el araç ilanları Kasım ayına özel olarak güncellenirken listede lüks araçların yer alması dikkat çekti. Bankadan satılık araçlar piyasa fiyatlarının çok daha ucuz altında rakamlar ile satılırken pandemi döneminde yükselen araç fiyatları nedeniyle bankadan satılık arabalar daha yakından takip edilmeye başlandı. 

halkbank satılık araç listesi

Yayımlanan listede Mercedes, Audi ve BMW markalı araçlar yer aldı. 2011 model Audi araç için belirlenen satış fiyatı listede 258 bin 500 Tl olarak yer alırken, 2021 model Mercedes Benz E-220 CDİ için belirlenen satış fiyatı ise 400 bin TL olarak açıklandı. 

2016 model BMW 320İ EFFİCİENTDYNAMİCS modeli için belirlenen satış fiyatı ise 377 bin 500 TL olarak ilan edildi. 

halkbank satılık araç başvurusu

HALKBANK SATILIK ARAÇ İLANLARI NASIL GÖRÜNTÜLENİR, BANKADAN SATILIK İCRALIK İKİNCİ EL ARABA NASIL ALINIR?

Halk Bankası satılık araç ilanları bankanın resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmakta olup bu ilanlara ulaşmak için BURAYI TIKLAYABİLİRSİNİZ... Sitede yer alan araçların tümü internet üzerinden satışa sunulmakta olup satıştaki araçlara teklif verebilmek için en yakın Halkbank Şubesi’ne gidilerek araç satış ilan bedelinin yüzde 3'ü tutarındaki geçici teminatın teklifin verildiği Halkbank şubesine yatırılması gerekmektedir. 

Ardından Halkbank internet sitesi üzerinden edinilen Türkiye Halkbank Araç Satış Şartnamesi imzalanarak Halkban şubesine teslim edilmelidir. Şubeden cep telefonunuza gönderilen kullanıcı şifresi ile sisteme giriş yaparak araç satışı için teklif verebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@