Halkbank'tan Şubat Fırsatı! Masrafsız Komisyonsuz ATM'den Anlık 4.000 TL, Şubeden 20.000 TL Nakit Avans

Halkbank ATM'den nakit para çekimi için Şubat kampanyası başlattı. ATM üzerinden 4.000 TL'ye kadar çekilecek nakit paraya masraf ve komisyon alınmayacak. İşte detaylar.

Finans 01.02.2022 - 16:58 01.02.2022 - 16:58 Mustafa Karagöz

Halkbank şubat 2021 dönemi kampanyalarını ilan etti. Bankanın sunduğu en önemli kampanyalardan bir tanesi de Paraf Kart kullanıcıları için sunulan taksitli nakit avans kampanyası oldu. 

Banka bu kampanyası ile müşterilerinin nakit taleplerine yanıt vermeyi planladı. Kampanya ile müşteriler ATM'den düşük ve banka şubelerinden yüksek limitle nakit avans çekebilecekler. Geri ödemelerde ise hiçbir masraf komisyon ödemesi olmayacak. Sadece bankanın aylık faiz oranıyla geri ödeme yapılacak. İşte o kampanyanın tüm detayları. 

HALKBANK'TAN NAKİT AVANS KAMPANYASI KOMİSYON MASRAF YOK

Halkbank'ın başlattığı Paraf Kart üzerinden sağlanacak kampanya 1 Şubat itibariyle uygulamaya girdi. Müşteriler 28 Şubat tarihine kadar kampanyadan yararlanabilecekler. Kampanya en temel şekliyle 500 TL ve üzeri Taksitli Nakit Avans kullanımı durumunda aylık yüzde 1.80 faiz ve 12 ay vade ile geri ödeme sunuyor. Bunun dışında banka herhangi bir ek ücret alınmadığını, komisyon bulunmadığını duyurdu. 

KOMİSYON-YOK,-MASRAF-YOK-2

Kimler Faydalanabilir?

Paraf Kart kampanyasından kimlerin faydalanabileceğine ilişkin Halkbank resmi sitesinden yapmış olduğu açıklamasında "Kampanyadan, nakit çekim işlem kriterlerine uygun, kullanılabilir nakit limiti yeterli olan müşterilerimiz faydalanabilir. Kampanya için kullanım 5 adet ile sınırlı bulunmaktadır." bilgisini verdi. Vatandaşlar bu açıklama doğrultusunda kredi kartı limitlerinin yeterli olması durumunda 5 defa nakit avans kullanabilirler. 

ATM'DEN 4.000 TL, ŞUBEDEN 20.000 TL LİMİT TANIMLANDI

Nakit ihtiyaçlar için Halkbank'ın sunduğu kampanyayı değerlendirmek isteyecekler için sunulan limit olanakları banka şubeleri için daha yüksek olurken ATM'den anlık ihtiyaçlar için daha kısıtlı oldu. 

Halkbank Paraf Kart nakit avans kampanyası ile ATM'den 4.000 TL çekilebilir. 

Banka şubelerinden çekilecek nakit avans için limit 20.000 TL olarak açıklandı. 

Halkbank'tan Şubat Fırsatı! Masrafsız Komisyonsuz ATM'den Anlık 4.000 TL, Şubeden 20.000 TL Nakit Avans

GERİ ÖDEMELER NASIL YAPILACAK?

Halkbank'ın nakit avans fırsatından faydalanacak olan tüm müşteriler faiz dışında komisyon masraf ödemesi yapmayacaklar. Bankanım tanımladığı faiz oranıyla 1 yılda geri ödenecek. 

* Nakit avans kullanımında uygulanacak aylık faiz oranı yüzde 1.80 açıklandı. 

* Nakit avans çeken vatandaşlar ödemelerini 12 ay vade ile yapacaklar. 

Banka geri ödemelerin nasıl yapılacağı hakkında "NakiteTaksit işlemlerinde taksit tutarları ödeme planında belirtilen tarihlerde ekstrelere borç olarak yansıtılır." bilgisini verdi. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@