Halkbank'tan Uygun Fiyatlı İcralık İş Yeri Satışı! İş Yeri Alıp Kiraya Vermek İsteyenler Bu Habere Çok Sevinecek

Halkbank satılık gayrimenkuller ilanları yayımlandı. Son dönemin gözde gayrimenkul araçları arasında yer alan işyeri, depo ve dükkan ilanları için icradan satılık işyeri ilanları geldi!

Emlak Haberleri 18.11.2021 - 16:32 18.11.2021 - 16:32 Gülcan Özer

Bankalar, ellerinde bulunan icralık gayrimenkulleri uygun fiyatlarla satmaya devam ediyor. Hepimizin bildiği üzere yıl sonlarında bankaların gayrimenkul satışları oldukça hareketlenmekte. Yıl sonu bilançolarının hazırlanması esnasında bu yapılara yer vermek istemeyen bankalar, gerekirse çok düşük fiyatlarla bile gayrimenkul satışı yapabiliyor.

Halkbank, icralık iş yeri satışında önemli bir kararın altına imza atarak fiyatları uygun düzeye çekti. Gayrimenkul satış uygulamaları ve web siteleri ile yaptığımız kıyaslama sonucunda Halkbank icralık iş yerlerinin oldukça cüzi fiyatlarla satıldığını görüyoruz. Yatırım amacıyla iş yeri satın alıp kiraya vermek isteyenlerin iştahı bu haberle birlikte daha da kabaracak. Nakit paranız varsa ya da bir miktar nakdin yanı sıra kredi çekerek iş yeri alabilecek durumdaysanız bu fırsatı kaçırmayın.

38.000 TL’den Başlayan Fiyatlarla İş Yerinizi Hemen Alın

Halkbank icralık iş yeri portföyü oldukça geniş. 38.000 TL’den 6.000.000 TL’ye kadar her kalitede ve her büyüklükte iş yeri bulabiliyorsunuz. Bu iş yerlerini kendiniz kullanabilir, bir müddet sonra daha yüksek fiyattan satarak satış kârı elde edebilir ya da kiraya vererek düzenli bir gelire sahip olabilirsiniz. Ülkemizde gayrimenkul fiyatlarının son yıllarda sürekli bir artış içerisinde olduğu görülmekte.

İcralık iş yerlerini satın alıp bir müddet sonra daha yüksek bedellerle satmak bile mümkün. Üstelik bu yöntem, günümüzde birçok kişi tarafından da tercih ediliyor. Siz de iş yeri satın alıp kiraya verdikten sonra bir müddet sonra satışını yapabilir ve bu şekilde aradaki fiyat farkı sayesinde satış kârı elde edebilirsiniz. Satış esnasına kadar geçen süre zarfında ise kira geliri elde edebilirsiniz.

halkbank-işyeri-satış-ilanları

Üst kısımda yer alan görsele baktığınızda fiyatların ne kadar uygun olduğunu görmüş olacaksınız. Piyasadan yapacağınız satın alımlarda bu fiyatları bulmanız neredeyse mümkün değil. Kendi işinizi kurmak için iş yeri arıyorsanız, ileride satmak üzere uzun vadeli yatırım yapmak istiyorsanız ya da iş yerini satın aldıktan sonra kiraya vererek düzenli bir gelire sahip olmak istiyorsanız Halkbank icralık iş yerleri portföyüne göz atmadan sakın karar vermeyin.

Halkbank icralık iş yerleri sayfasına erişmek üzere buraya tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada kategoriler arasından iş yerini tercih ederek sadece iş yerlerine göz atabilir ya da genel arama özelliği sayesinde tüm gayrimenkul satışlarını inceleyebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@