Halkbank'tan Yıl Başına Özel ParafPara Yağmuru! 2022 Yılı Halkbank’lılara Yeni Yıl Coşkusunu Erken Getiriyor!

Halkbank müşterileri, yeni yılın coşkusunu ParafPara hediyeleri ile erken kutlayacaklar. Paraf 300 TL'ye varan ParafPara hediye edecek.

Finans 05.12.2021 - 00:21 05.12.2021 - 00:21 Engin Uzunoğlu

Halkbank müşterileri, yeni yılın coşkusunu bu yıl erkenden yaşayacağa benziyor. Halkbank, ilk defa Paraf kart alacaklarla beraber daha önce Paraf kart kullanan müşterilerine de özel sürprizler sunuyor. Belli sektörlerde yapılacak harcamalara 300 TL’ye varan ParafPara verilecek. Bu özel kampanyanın tüm detayları haberimizde.

Elektronik, giyim, kozmetik, saat, optik ve yemek sektörlerinde geçerli kampanya, tüm Aralık ayı boyunca ve Ocak ayının ortasına kadar devam ediyor olacak. 1 Aralık 2021 ile 15 Ocak 2022 tarihleri arasında yapacağınız alışverişlerde Halkbank Paraf kartınızı kullanarak siz de bu kazandıran kampanyadan faydalanabilirsiniz.

300 TL’ye Varan ParafPara Fırsatı Halkbank’ta Sizleri Bekliyor

Elektronik, giyim, kozmetik, saat, optik ve yemek sektörlerinde Halkbank kartınızı kullanarak herhangi bir bankanın pos cihazından ödeme yapmanız halinde yapacağınız harcamanın tutarına göre ParafPara kazanabileceksiniz. 500 TL’yi aşan her harcamada 50 TL ParafPara kazanırken toplamda 200 TL’ye kadar ParafPara sahibi olabileceksiniz. Paraf karta Aralık ayında başvuran ve ilk defa Paraf kart sahibi olanlar ise ek olarak 100 TL daha ParafPara kazanabilecek. Standart Paraf kart müşterileri 200 TL’ye kadar, ilk defa Paraf ile tanışanlar ise 300 TL’ye kadar avantaj elde edebilecek.

Paraf Mobil uygulamasını indirip giriş yaptıktan sonra kampanya duyurusuna erişip ‘’HEMEN KATIL’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Kaydınızı Paraf Mobil üzerinden yapabileceğiniz gibi banka sisteminde kayıtlı cep telefonunuzdan YENİ yazıp 3404’e mesaj göndererek de yapabilirsiniz.

İlk defa Paraf kart alacaklar ise başvurularını Halkbank şubelerinden yapabilecekleri gibi SMS yoluyla da yapabilmekte. PARAF yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C kimlik numaranızı yazın, daha sonra bir boşluk daha bırakın ve aylık gelir bilginizi yazın. Bu mesajı 3452’ye SMS olarak göndermeniz halinde Paraf kart başvurunuz alınmış olacaktır. Başvurunuzu Aralık ayı içerisinde yaptıysanız 300 TL’ye kadar kazandıran ekstra ParafPara kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Kampanyadan kazanacağınız ParafPara ödülleri, işlemin ertesi gününde kartınıza yüklenecektir. Eğer ilk defa Paraf kart aldıysanız ve kampanyadan ek olarak 100 TL ParafPara kazandıysanız bu ödülünüz ise 25 Ocak tarihinde yüklenmiş olacaktır. ParafPara kampanyası, yalnızca saat, optik, kozmetik, elektronik, yemek ve giyim sektörlerinde geçerlidir. Hangi bankanın pos cihazından işlem yapıldığı ise önemli değil.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@