Hallkbank Kredi Faizleri Yükseldi! En Uygun İhtiyaç ve Konut Kredisi Hangi Bankada?

Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları bir kere daha yükseldi. Peki, yeni kredi faizleri ne kadar oldu, en ucuz kredi hangi bankada?

İHTİYAÇ KREDİSİ 06.05.2019 - 16:30 15.07.2021 - 00:16 SERHATMEDYA

Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları bir kere daha yükseldi. Peki, yeni kredi faizleri ne kadar oldu, en ucuz kredi hangi bankada?

Halkbank kredi faiz oranlarında yine artış yaşandı. Seçim sonrasında kredi faiz oranlarını yükselten banka ardından bir güncelleme daha yapmıştı. Banka bugün itibari ile yeniden kredi faizlerini yükseltti. Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranları Yükseldi! Halkbank konut kredisi faiz oranı da yükseldi. Ne yazık ki konut kredisi çekmek isteyen kişilerin en çok destek bekledikleri kamu bankaları da kredi faiz oranlarını yükseltmeye devam ediyor. Kamu bankaları arasında yer alan Halkbank konut kredisi faiz oranı yüzde 1.75 olarak revize edildi. Bu oran daha önce yüzde 1.65 olarak uygulanıyordu. 

Halkbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Yükseldi! Seçimlerden önce yüzde 1.53 olan ihtiyaç kredisi faiz oranı ile en uygun ihtiyaç kredisi veren banka olan Halkbank ardından bu oranları yüzde 1.75 seviyesine çektiğini duyurmuştu. Bugün yapılan yeni güncelleme ile ihtiyaç kredisi faiz oranları bir kere daha yükseldi ve 1.90 seviyesine çekildi. 

En Uygun Kredi Veren Banka Hangisi?Dİğer kamu bankaları olan Vakıfbank kredi faizleri de yükseldi. Ancak Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranı halen yükselmedi. Banka yüzde 1.45 olan konut kredisi faiz oranı ile en uygun konut kredisi veren banka unvanını korudu. En uygun ihtiyaç kredisi veren banka da Ziraat Bankası oldu. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.75 olarak revize edilirken banka halen bu oran ile en uygun kredi veren banka olarak sıralamada ilk sırada yer aldı. Bankaların kredi faiz oranlarında yaşanan indirim ve yükselişleri takip etmek, emlak ve inşaat sektöründeki gelişmelerden haberdar olmak için uygulamalarımızı indirebilirsiniz...Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZFacebook Konut Kredisi ve Emlak Haberleri Kapalı Grubumuza Katılmak İçin TIKLAYINIZFacebook sayfamız için TIKLAYINIZİnstagram sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız içinTIKLAYINIZ Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@