Haluk Ulusoy'un 5 Yıldızı Oteli İcradan Satışa Çıkarıldı

Türkiye'nin en zengin ailelerinden biri olan Ulusoylar zor günler geçirmeye devam ediyor. Ünlü işadamı Haluk Ulusoy'a ait olan Fantasia De Luxe Otel icradan satışa çıktı.

Emlak Magazin 02.08.2018 - 22:30 15.07.2021 - 00:20 Emlak 365

Türkiye'nin en zengin ailelerinden biri olan Ulusoylar zor günler geçirmeye devam ediyor. Ünlü işadamı Haluk Ulusoy'a ait olan Fantasia De Luxe Otel icradan satışa çıktı.

Kuşadası İcra Müdürlüğü tarafından verilen ilan ile ünlü işadamı Haluk Ulusoy'a ait olan Fantasia De Luxe Otel 'in icra yolu ile satışa çıkarıldığı duyuruldu. Ulusoy Holding'in patronu olan Haluk Ulusoy daha öncede Ulusoy Turizm'in iflas haberleri ile gündeme gelmişti. Maddi Darboğazı Aşamadı!Bir süredir parasal sorunlar yaşayan Ulusoy Holding içerisine girdiği maddi darboğazı bir türlü aşamadı. Şirketin üzerinde dolaşan kara bulutlar ile ilgili ilk gelişme geçen sene yaşanmıştı. Holding bünyesinde yer alan asırlık Ulusoy Seyahat geçen sene iflas kararını açıklamıştı. Bu sene de şirketin turizm sektöründeki en büyük dayanağı olan Fantasia De Luxe Otel için icradan satış kararı çıkarılması büyük üzüntüye neden oldu. Fantasia De Luxe Otel Kuşadası Ilıca mevkiinde yer alırken söz konus icradan ihale yolu ile satışın yapılacağı tarih olarak 11 Eylül 2018 tarihi açıklandı. İhale 11 Eylül günü saat 11:00 itibari ile yapılacak.İhaleye teklif verilmemesi durumunda ise 8 Ekim tarihinde tekrarlanacak. Fantasia De Luxe Otel muhammen bedeli 102 milyon 787 bin 478 lira olarak açıklandı. Açık artırma yöntemi ile yapılacak olan satış Kuşadası İcra Müdürlüğü Satış Bürosu-Kuşadası Adliyesi'nde gerçekleştirilecek. Ancak otelin üzerinde hem ipotek hem de haciz şerhleri bulunması satışı zorlaştıracak gibi görünüyor. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@