Hande Fırat'tan ev fiyatlarıyla ilgili paylaşımıyla alay eden Şahan Gökbakar'a jet yanıt!

Gazeteci Hande Fırat ile ünlü komedyen Şahan Gökbakar arasında ev fiyatlarıyla ilgili gerginlik yaşandı. İkili arasındaki tweetleşmeler sosyal medyada çok konuşuldu.

Gündem 24.04.2022 - 02:05 24.04.2022 - 02:05 Büşra Uluşen

Gazeteci Hande Fırat, geçtiğimiz günlerde yüksek konut fiyatlarıyla ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yapmıştı. Paylaşımında '' Ev fiyatları ve kiralar niye bu kadar yüksek? Yanıtlarınızı bekliyorum '' ifadelerini kullanan Fırat'a, ünlü komedyen Şahan Gökbakar alaylı bir ifadeyle yanıt vermişti. 

'' Ayılmanızı bekliyorum ''

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan isimlerden biri olan komedyen Şahan Gökbakar, Hande Fırat'ın bu sorusuna yanıt vererek şu paylaşımı yaptı:

'' Ben de çok şaşırdım gerçekten. Şaşkınım şu an. Neden bu kadar yüksek hakkaten? Yanıtları bekliyorum, ama nolur saçma sapan ekonomi berabet, araplar ev alıyor, enflasyon yüzde 140 falan diye deli saçması şeyler yazmayın arkadaşlar! Neden yüksek ya deliricem! Ayılmanızı bekliyorum '' ifadelerini kullandı. 

Şahan Gökbakar, konut fiyatlarının artışındaki temel nedenlerin herkes tarafından bilindiğini ancak hâlâ bu tarz soruların neden sorulduğuna anlam veremediğini, Hande Fırat'ın tweetini ti'ye alarak dile getirdi. 

şahan gökbakar-1

Bu paylaşımın ardından Hande Fırat'tan yanıt gecikmedi. Yeni bir paylaşım yapan Fırat, Şahan Gökbakar ile eskiden beri tanıştığını, tweetine gelen yorumları okuduğunu ve ev fiyatlarının artmasındaki nedenini '' hammadde yüksek, enflasyon yüksek, arz yetersiz, kriz dönemlerinde en yüksek artış konutta oluyor. Kiralara tüm bunların yanı sıra uçan ev sahibi isteklerini de ekleyebilirsin '' yanıtını verdi.

Şahan Gökbakar ise bu paylaşıma yeni bir yanıt vermeyi tercih etmedi. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@