Harcarken kazanmak isteyenlere 10 bin TL limitli Bonus kredi kartı!

İhtiyaçlarını zorlanmadan karşılamak isteyenler kredi kartlarını kullanmaya devam ediyor. Bu süreçte harcarken kazanmak isteyenler için TEB 10 bin TL limitli bonus kart duyurusunu yaptı…

Finans 04.05.2022 - 10:04 04.05.2022 - 10:20 Duygu Dilan Duman

Günümüzde yüksek enflasyon ortamında ürünlerin fiyatları hızla yükselirken, vatandaşlar ihtiyaçlarını karşılamada zorluk yaşamaya devam ediyor. Alışverişlerde nakit yerine kredi kartı kullanmanın avantajlarını bilenler için yüksek limitli kredi kartları büyük önem taşıyor. Bu sebeple 10 bin TL limitli kredi kartı başvurularının hızla arttığı bu günlerde Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) tarafından dikkat çekici bir duyuru yayınlandı.

TEB, alışverişlerde harcarken kazanmak isteyen müşterileri için 10 bin TL limitli kredi kartı başvurularını açtı. Bu sayede müşteriler, gıda ve pek çok farklı kategoride yaptıkları harcamalar üzerinden bonus kazanarak maliyetlerini düşürmeye devam ediyor. Türkiye’de bankacılık sektörünün önde gelen özel bankalarından TEB, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri arasına kredi kartı ürünlerini de eklemeyi ihmal etmiyor.

TEB Bonus Kredi Kartı Özellikleri

TEB-müşterisi-olanlara-bayram!-4.500-liralık-bonus-para-dağıtacak

Alışverişlerde yüksek limitli kredi kartı kullanarak toplu şekilde bonus kazanmak ve maliyetlerini düşürmek isteyenler TEB’in kredi kartına büyük ilgi gösteriyor. Her geçen gün artan fiyatlara rağmen ihtiyaçlarını ertelemeden satın almak isteyenler TEB 10 bin TL limitli bonus kart ile bu hedeflerini gerçekleştirebiliyor. Üstelik daha önce kredi kartı kullanmamış kişiler bile TEB sayesinde kredi kartı sahibi olabiliyor. Henüz hiç kredi kartı kullanmayanlara TEB tarafından 1200 TL limitli kredi kartı veriliyor ve zaman içinde kullanıma bağlı olarak bu limit yükseltiliyor. TEB’in bonus özellikli kredi kartı, anlaşmalı iş yerlerinden yapılan tüm alışverişlerde bonus vererek kredi kartı sahibine ekstra kazanç sağlamaya devam ediyor.

TEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), kredi kartı başvuru sürecini kolaylaştırdı. Bankanın resmi web sitesi üzerinde yapılan açıklamaya göre vatandaşlar herhangi bir TEB şubesine gitmeden bile kredi kartı sahibi olabiliyor. TEB mobil uygulamasında veya internet bankacılığı üzerinden “Kart Başvurusu” menüsüne girilerek kredi kartı başvurusu yapılabiliyor. TEB’in 10 bin TL limitli kredi kartı başvuruları sadece geliri bu limite yeten müşterilere veriliyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@