Hayal Ettiğiniz Eve Günde 71 TL Ödeyerek Ziraat Katılım' da Kavuşun

Ziraat Katılım Bankası, başlattığı konut kredisi seferberliği ile günde 71 TL ödeyerek ev sahibi olmanızı sağlıyor. Konut finansmanı kampanyası detayları haberimizde...

Finans 29.09.2021 - 21:00 29.09.2021 - 21:00 Gülcan Özer

10 yıl vadeli 120.000 TL konut kredinize uygun koşullarda sahip olmak için Ziraat Katılım’ ı tercih edebilir, hayallerinizin peşini bırakmadan hak ettiğiniz eve hemen sahip olabilirsiniz. Günümüzde birçok aile, kendi evini almak için çeşitli planlamalar yapmakta, bunun için uzun yıllar para biriktirmeyi bile denemekte.

Ne var ki el altındaki birikimlerin aynı zamanda çok kolay harcanabilmesi, bu hayallerin sürekli ertelenmesine sebep olmakta. Artık Ziraat Katılım Bankası ile birikimlerinizi yatırıma dönüştürme vakti. Kredinizi çekip evinizi hemen alın, yıllar boyu sabit taksit tutarı ile ödemelerinizi kolayca yapın.

Ziraat Katılım 120.000 TL Konut Kredisi

Ziraat Katılım Bankası’nda 120.000 TL konut kredisi çekebilmeniz için günde 71 TL’den başlayan fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz daha yüksek tutarda kredi çekerek çok daha güzel bir yuva kurabilirsiniz. Gelir belgeniz ve alınacak evin tapusu ile birlikte Ziraat Katılım şubelerinden birine gidip başvurunuzu yapabilir, ortalama 1 hafta içerisinde evinize kavuşabilirsiniz.

Konut kredilerinde maksimum vade olan 10 yılı tercih etmeniz ve talebinizi 120.000 TL olarak yapmanız halinde günlük yaklaşık 71 TL, aylık ise 2.134,48 TL ödemeniz gerekiyor. 10 yıl boyunca ödemelere devam ederseniz bankaya toplamda 256.140,32 TL ödeme yapmış oluyorsunuz. Yıllar içerisinde geliriniz arttıkça taksitlerinizi sıklaştırabilir, ara ödemeler veya erken kapama talebiyle birlikte ödeyeceğiniz farkı düşürebilirsiniz.

ziraat-katılım-konut-finansmanı-hesaplama

Ziraat Katılım Bankası’ndan Faizsiz Konut Kredisi Desteği

Ülkemizde faizsiz bankacılık denince ilk akla gelen isimlerden biri olan ve devlet katılım bankası olma özelliği taşıyan Ziraat Katılım, konut kredilerinde uygun oranları ile adından sıkça söz ettirmekte. Siz de yuvanıza Ziraat Katılım desteğiyle kavuşmak istiyorsanız daha fazla zaman kaybetmeden başvurunuzu hemen yapın. Satın alınacak konut için ön ödeme yapmadan önce Ziraat Katılım Bankası’na başvurmanız büyük önem arz etmekte.

Katılım bankası özelliği sebebiyle alınacak konut için ödeme, ipotekli tapu işlemlerinin ardından satıcı hesabına yapılacaktır. Satış sonrasında banka tarafınca alınan konut, belirlenen kâr oranına göre size satılacak ve borcunuzu taksitler halinde ödemeniz istenecek. Konut kredisi için gerekli evraklarla birlikte en yakın Ziraat Katılım şubesine giderek başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@