Hayallerdeki Lojman! Deniz Doğa Şehir Manzaralı Tripleks Bahçeli 3 Katlı Ev Satılacak

Türkiye Diyanet Vakfı 3 katlı tripleks doğa, deniz, şehir manzaralı konutunu ihale ile satacağını duyurdu. İşte ilan edilen o fiyat ve ihale başvuru işlemleri.

Emlak Haberleri 02.12.2021 - 17:40 02.12.2021 - 17:40 Mustafa Karagöz

Türkiye Diyanet Vakfı, Yalova'da yer alan lojman için satış ilanı yayımladı. Kurum önümüzdeki hafta düzenleyeceği ihale için genel bilgilerin tamamını paylaştı. Kamudan konut almak isteyecek olan vatandaşlar için Türkiye Diyanet Vakfı'nın duyurusunun detaylarını emlak365.com olarak derledik.

HAYALLERDEKİ KAMU KONUTU İHALE İLE SATILACAK

Kasım ayının sonunda bir ihale ilanı yayımlayan Türkiye Diyanet Vakfı mülkiyeti kendisine ait bir konutun satışını yapacağını kamuoyuna bildirdi. Söz konusu konutun özelliklerine dair bilgi veren vakıf, konutun Yalova ili Termal İlçesinde yer aldığını duyurdu.

Konutun Özellikleri

İlçenin Akköy köyünde bulunan evin 3 katlı olduğu açıklandı. Konut villa tipinde olup tripleks şeklinde. Konutun toplam büyüklüğü 318 metrekare olurken bulunduğu konum hakkında da bilgi verildi. Türkiye Diyanet Vakfı 3 kalı villa tipi konutun müstakil ve bahçeli olduğunu açıkladı. Bunun yanında konutun hem deniz manzarası, hem doğa manzarası hemde şehir manzarası olduğu açıklandı. 

Muhammen Bedeli

Yalova'da yer alan doğa deniz şehir manzaralı 318 m2 büyüklükteki tripleks villa tipi konutun satışı için 575.000 TL muhammen bedel açıklandı. 

3 katlı lojman yalova

İHALE BAŞVURULARI BAŞLADI SÜRE KISA

Türkiye Diyanet Vakfı ilgili konutun satışı için ilgili olan ihaleye katılmak isteyenlerin başvuru yapması gerektiğini açıkladı.

Başvuru işlemleri kasım ayı sonu itibariyle başladı. İhale başvuruları 8 Aralık tarihine kadar devam edecek. Türkiye Diyanet Vakfı ihale işlemlerini ise 9 Aralık tarihinde gerçekleştirecek. 

İHALE ÖNCESİ BAŞVURU ŞARTNAMESİ ÜCRETSİZ İNCELENEBİLİR

İhaleye katılacaklar için bir de duyuru yayımlayan kurum "Türkiye Diyanet Vakfı İhale ve Satın Alma Talimatına göre kapalı zarfla teklif alınmak ve devamında açık arttırma usulü ile ihale edilerek satılacaktır." açıklamasında bulundu. 

yalova lojman 9 aralık

İhaleden önce istekliler kuruma giderek ihaleye dair tüm bilgilerin yer aldığı ihale şartnamesini inceleyebilecekler. İhale şartnamesinde satışların hangi usulle yapılacağı, başvuruda bulunacakların neler yapması gerektiği aktarıldı. 

Bahçeli 3 katlı lojman için düzenlenecek ihale öncesinde ise şartname; Rüstempaşa mahallesi, Dere sokak No: 4/1 Türkiye Diyanet Vakfı Yalova Şubesi’nden ücretsiz görülebilirr. 

İhale Nerede Düzenlenecek?

Türkiye Diyanet Vakfı ihaleyi 9 Aralık tarihinde Yalova İl Müftülüğünde düzenlenecek ihale ile satacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@