Hayat Pahalılığında Kredi Kalkanına Sarılanlar Dikkat! Vakıfbank 15 Bin TL İhtiyaç Kredisini Kaç TL Taksitle Veriyor?

Nakit sorunu yaşayan vatandaşlar kendilerine uygun faizli ihtiyaç kredisi veren bankaları araştırıyorlar. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasının şartları nelerdir, aylık faizi yüzde kaçtır? 

Finans 11.11.2021 - 18:05 11.11.2021 - 18:05 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de ekonomik gelişmeler üzerine vatandaşlar ciddi bir nakit sıkışıklığı ile karşı karşıya kaldılar. Vatandaşlar yaşadıkları geçim sıkıntısına geçici çözüm yolunu ise bankalardan kullandıkları ihtiyaç kredilerinde buluyorlar. Hayat pahalılığı karşısında ihtiyaç kredisi kalkanına sarılan vatandaşlara Vakıfbank uygun maliyetlerle ihtiyaç kredisi veriyor. Peki Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler ne gibi avantajları elde edebiliyorlar?

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASININ KOŞULLARI NELERDİR?

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar bankanın kampanya koşullarını merak ediyorlar. Banka tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre müşterilere Türk lirası cinsinden 36 aya kadar vade ile ihtiyaç kredisi veriliyor. Ancak bu vade seçeneği 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredileri için geçerli oluyor. 50 Bin TL'nin üzerindeki ihtiyaç kredileri için müşterilere en fazla 24 aya kadar vade imkanı tanınabiliyor. 

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ ÖDEME PLANLARI!

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak müşterilere farklı imkanlar sunabiliyor. Geniş bir müşteri portföyüne sahip olan Vakıfbank tüm müşterilerinin gelir durumuna göre kampanya oluşturdu. Her müşterinin aylık sabit geliri olmayabiliyor. Bu durumda ise Vakıfbank müşterileri kullandıkları ihtiyaç kredilerinin geri ödeme planlarını farklı periyotlar halinde oluşturabiliyorlar. Aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli veya değişken taksitli olarak ödeme planları hazırlanabiliyor. 

VAKIFBANK KİMLERE İHTİYAÇ KREDİSİ VERİR?

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmayı düşünenler bankanın kredi taleplerini onaylayıp onaylamayacaklarını merak ediyorlar. Bu konuda Vakıfbank almış olduğu ilkesel kararı ihtiyaç kredisi kampanyası açıklaması ile duyurdu. Buna göre belirli ve düzenli gelir sahibi olmak ile istihbaratı olumlu olmak şartlarının karşılanması gerekiyor. Bu durumdaki gerçek kişiler Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi çekebilirler.

15 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİNİN AYLIK TAKSİTİ NE KADAR?

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,61 oranında kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 15 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşteriler bankaya aylık 582 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu mali şartlarda kullanılacak olan ihtiyaç kredisinin toplam maliyeti ise 20.955 TL olarak açıklandı.

vakıfbank 15 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSUNDA İSTENEN BELGELER NELERDİR?

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerden kapsamlı bir belge teslimi yapmaları istenmemektedir. Elektronik sistemlerde müşterilerin tüm bilgilerini görebilen Vakıfbank bundan dolayı müşterileri belge temini için yormamaktadır. Yalnızca nüfus cüzdanı veya sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabiliyor. Gerekli görülürse banka müşterilerden ek belge talep edebiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@