Haziran Ayı Konut Projesi Kampanyaları Açıklandı! 0.69 Vade Farkı İle Banka Kredisiz Ev Sahibi Olma İmkanı

Ünlü gayrimenkul firmalarının Haziran ayı kampanyaları başladı. Haziran ayına özel olarak başlatılan kampanyalar kapsamında 0.69 vade farkı ile konut kredisiz, düşük peşinatla ev sahibi olma imkanı sunuldu! İşte gayrimenkul firmalarının Haziran ayına özel konut projeleri listesi ile taksitle ev sahibi olma imkanı sunulan fırsatlar!

Konut Projeleri 05.06.2021 - 13:04 05.06.2021 - 13:04 Serhat Karaman

Merkez Bankası tarafından uygulanan parasal sıkılaşma politikası sonucunda bankaların konut kredisi faiz oranları rakamları da hızla yükselişe geçmişti. Yaşanan yükselişin ardından bazı kişiler zorunlu olarak ev sahibi olma isteklerini ertelemek zorunda kalmıştı. Bankaların konut kredisi faiz oranlaır yükselirken inşaat firmaları kendi kampanyalarını başlattılar. 

İNŞAAT FİRMALARININ BEKLENEN HAZİRAN AYI KONUT PROJELERİ KAMPANYALARI BAŞLADI! 

Yükselen konut kredisi faiz oranları nedeni ile satışları düşen inşaat firmaları yeni kampanyalarını duyurdu. Başlatılan kampanya kapsamında firmalar müşterilerine düşük vade farkı oranları ile taksitle ev sahibi olma imkanı sundu. Başlatılan kampanyalar ile Haziran ayında sadece 0.69 vade farkı ile ev sahibi olma imkanı sunuldu. 

TAHİNCİOĞLU HAZİRAN AYI KONUT PROJELERİ KAMPANYASI LİSTESİ 

Türkiye'nin en büyük konut firmaları arasında yer alan Tahincioğlu Holding tarafından başlatılan kampanya kapsamında ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak başlatılan kampanyada banka kredisiz, dosya masrafsız ev sahibi olma imkanı sunuldu. 

Başlatılan kampanya kapsamında Nidapark Çengelköy Projesi için banka kredisiz dosya masrafsız 36 0 vade farkı veya 60 ay 0,69 vade farkı ile ev sahibi olma imkanı sunulurken Nidapark İstinye konut projesi için ise banka kredisiz 48 ay 0 faiz veya 108 ay 0,79 vade farkı ile ev sahibi olma imkanı sunuldu. Nidapark Ayyıldız Projesi ile ise %10 indirim ya da 24 ay 0 vade farkı ile daire sahibi ile satış yapılacağı ilan edildi. 

BÜYÜK AĞAOĞLU KAMPANYASI BAŞLADI! 

Ağaoğlu İnşaat tarafından başlatılan kampanyada hemen teslim projeler yüzde 10 indirim ve 0.87'den başlayan faiz oranları ile 10 yıla varan vadelerle satışa sunuldu. 

Buna ek olarak Sur Yapı da yüzde 0.99 vade farkı ile satış yaparken konut projelerinin kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak için firmaların internet sitesini ziyaret edebilir, müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden konut satış fiyatları ve şartlarını öğrenebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@