Haziran Zamları Öncesi Son Fırsat! Toyota Yaris Zamsız Fiyat Listesi!

Sıfır kilometre otomobillere Haziran zamları gelmeden araç satın almak isteyenler fiyat araştırması yapıyorlar. Toyota Yaris fiyat listesinde son durum nedir? En ucuz fiyatlı Toyota Yaris kaç TL?

Finans 28.05.2022 - 23:57 28.05.2022 - 23:57 Engin Uzunoğlu

Otomobil sektöründe oldukça hareketli piyasa şartları devam ediyor. Araç satın almak isteyenler tercihlerini sıfır kilometre otomobillerden yana kullandıklarında çok önemli bütçeleri göz almak durumunda kalıyorlar. Otomobil firmaları genellikle her ayın ilk haftasında sıfır kilometre araçların fiyatlarını güncelliyorlar. Hem kur farkları hem de yüksek enflasyondan dolayı otomobil fiyatlarına Gelecek hafta Haziran zamlarının yapılması bekleniyor. 

TOYOTA'NIN ZAM ÖNCESİ FİYATLARI SORGULANIYOR

Araçları ile büyük bir beğeni kazanan ve dünyada olduğu gibi Türkiye'de de çok önemli bir pazar payına sahipğ olan Toyota'nın fiyat listeleri merak ediliyor. Toyota model araçların gelişmiş teknoloji ile birleşen modenr tasarımları ve teknik özellikle bu otomobillerin tercih sebebi olurken fiyatlar da ona göre değişebiliyor. Kalitesini ispat edebilmiş olan Toyota için Mayıs ayında geçerliliğ idevam eden fiyat listesine internet üzerinden ulaşılabiliyor.

TOYOTA YARİS TERCİH EDİLİYOR

Toyota'nın gelişmiş otomobil modelleri bulunduğu gibi alt segmentte yer alan araçları da bulunuyor. Bu araçların başında da Toyota Yaris geliyor. Diğer modellere göre daha ekonomik olan Toyota Yaris oldukça beğenilen bir model olarak tanınıyor. 2021 yılında Avrupa'nın en iyi otomobili ödülünü alan Toyota Yaris bu konuda rüştünü ispat etmeyi başardı. Ucuz fiyatının yanında gelişmiş özellikleri açısından da Toyota Yaris ön plana çıkıyor.

TOYOTA YARİS FİYAT LİSTESİ

-Toyota Yaris 1.0 Vision: 363.600 TL
-Toyota Yaris 1.5 Dream Multidrive S: 457.150 TL
-Toyota Yaris 1.5 Dream X-Pack Multidrive S: 485.350 TL
-Toyota Yaris 1.5 Flame Multidrive S: 493.150 TL
-Toyota Yaris 1.5 Flame X-Pack Multidrive S: 512.950 

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@