Hemen 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi! QNB Finansbank Faizleri Değiştirdi!

Nakit ihtiyaçları karşısında arayışta olanların tercih ettikleri bankalar arasında yer alan QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faizlerinde değişikliğe gitti. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faizi yüzde kaç

Finans 27.11.2021 - 19:14 27.11.2021 - 19:14 Engin Uzunoğlu

Türkiye’de vatandaşların nakit sorunları yaşamalarındaki eğilim son günlerde oldukça arttı. Yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeniyle finansal çözümler çok daha fazla ön plana çıkmaya başladı. QNB Finansbank da uygun maliyetlerle ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında olduğu biliniyor. Hatta uzun bir süredir en uygun maliyetli ihtiyaç kredisini QNB Finansbank müşterileri elde edebiliyorlar. QNB Finansbank tarafından yapılan son açıklamada ise ihtiyaç kredisi faizinde değişikliğe gidildiği bildirildi.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASININ ŞARTLARI NELERDİR?

İhtiyaç kredisi maliyetlerini düşük tutmayı banka politikası haline getiren QNB Finansbank bu doğrultuda müşterilerine finansal destek vermeyi sürdürüyor. QNB Finansbank tarafından yapılan ihtiyaç kredisi kampanyası açıklamasına göre müşterilere sunulan imkanların tüm detayları kamuoyuna ilan edildi.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK FAİZİ YÜZDE KAÇ?

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasının maliyeti belli oldu. Yapılan son kredi faiz değişimi ile beraber QNB Finansbank müşterileri aylık yüzde 1,49 faizle ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Ancak bu kredi faiz oranı yeni müşterilere sunuluyor. Eski müşteriler ise farklı bir faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanıyorlar. İhtiyaç kredisi faizi belirlenirken QNB Finansbank, müşterilerin kredi skoruna, ödeme alışkanlıkları, talep ettikleri kredi miktarına ve istenen kredi vadesine göre bir faiz belirliyor.

KREDİ ÇEKEN MÜŞTERİLER BANKAYA 3 AY ÖDEME YAPILMIYOR!

QNB Finansbank müşterileri talep etmeleri halinde kullandıkları ihtiyaç kredilerinin geri ödemelerini yaparken 3 ay ödemesiz dönem imkanından yararlanabiliyorlar. Bu imkanı değerlendiren QNB Finansbank müşterileri ihtiyaç kredisi çektikten 3 ay sonra kredi geri ödemelerine başlıyorlar. Ekonomik zorluklarından dolayı ihtiyaç kredisi çeken müşteriler ilk 3 ay boyunca herhangi bir geri ödeme yapmak zorunda kalmıyorlar. Ödemesiz dönem ise toplam kredi vadesinden düşürülüyor.

20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA TABLOSU!

qnb finansbank 20 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama

QNB Finansbank’tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,49 kredi faizi uygulandığı bildirildi. Hemen 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşteriler bankaya aylık 758 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonuna gelindiğinde ise QNB Finansbank müşterilerinin karşılaştıkları toplam maliyet 27.294 TL oluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@