Hemen Onaylanan İhtiyaç Kredisi Kampanyaları! İş Bankası, Finansbank, TEB, Akbank 20 Bin TL Kolay Kredi

İhtiyaç kredisi kullanmak için uygun kredi kampanyası arayanlar başvurularının anında onaylanacağı bankaları tercih ediyorlar. Peki hangi bankalar ihtiyaç kredisi başvurularını kısa sürede onaylıyor?

Hemen Onaylanan İhtiyaç Kredisi Kampanyaları! İş Bankası, Finansbank, TEB, Akbank 20 Bin TL Kolay Kredi

Türkiye'de yaşanan ekonomik problemler çok sayıda vatandaşı zor durumda bıraktı. Hayat pahalılığı karşısında yaşanan geçim sıkıntısı nedeniyle borçlarını ödeyemeyen vatandaşlar bütçelerinde denge getirmek için ek kaynak elde etmek zorunda kalıyorlar. Bunun için de bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak için talepte bulunuyorlar.

HEMEN ONAYLANAN İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYALARI

İhtiyaç kredisi kullanılırken düşük maliyet kadar hemen başvuru onayı imkanı da önemli bir kriter oluyor. Bu iki kriteri yerine getiren bankalar daha çok ihtiyaç kredisi başvurusu alarak diğer bankalar ile rrekabetlerinde ön safa geçebiliyorlar. Son dönemlerde bu yönde ihtiyaç kredisi kampanbyası düzenleyen bankaların yoğun şekilde ihtiyaç kredisi başvuruları ile karşılaşıyorlar.

Bazı bankalar kredi müşterilerinin sayısını arttırabilmek için ihtiyaç kredisi kampanyalarında güncelleme yaptılar. Bu bankalar hem düşük maliyet imkanını müşterilerine tanırken hem de başvuruları hemen onaylayarak talep edilen kredi tutarını dakikalar içerisinde müşterilerin vadesiz hesaplarına aktarıyorlar. Peki hangi bankalar hemen onaylanan ihtiyaç kredisi kampanyası düzenliyorlar?

İŞ BANKASI 20 BİN TL ANINDA KREDİ KAMPANYASI

İş Bankası'ndan hemen onaylanan kredi kullanmak isteyenler Anında Kredi kampanyasına başvuruda bulunabiliyorlar. Bu ihtiyaç kredisi için müşterilere aylık yüzde 1,60 faizle nakit desteği veriliyor.

36 ay vadeli 20 Bin TL anında kredi kullanan müşteriler bankaya her ay 775 TL kredi taksiti ödüyorlar. Hemen onaylanıp hesaba yatan bu ihtiyaç kredisinin toplam maliyeti ise 27.990 TL oluyor.

AKBANK 20 BİN TL DİREKT KREDİ KAMPANYASI

Akbank'ın kredi kampanyalarından birisi de direkt kredi kampanyası oluyor. Bu kampanya kapsamında müşterilere ihtiyaç kredisi veriliyor ve aylık yüzde 1,81 oranında kredi faizi uygulanıyor.

Akbank'tan 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya kredi taksiti olarak her ay 806 TL ödüyorlar. Hemen onaylanan bu kredinin maliyeti ise toplam 29.138 TL olarak açıklandı.

QNB FİNANSBANK 20 BİN TL HEMEN ONAYLI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

QNB Finansbank uzun yıllardır ihtiyaç kredisi kampanyaları ile fark yaratan bankalar arasında bulunuyor. Banka tarafından yapılan ihtiyaç kredisi kampanyasına göre müşterilere aylık yüzde 1,39 faizle kredi veriliyor.

36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 743 TL kredi taksiti ödüyorlar. Başvuruların dakikalar içerisinde onaylandığı QNB Finansbank'tan bu krediyi kullananlar toplamda 26.868 TL'lik maliyetle karşılaşıyorlar.

hemen onaylanan ihtiyaç kredisi kampanyaları kredi hesaplama

TEB ANINDA ONAYLANAN 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

TEB de müşterilerine vakit kaybettirmeden ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında bulunuyor. Bu bankadan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,45 kredi faizi uygulanıyor.

TEB'den 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler aylık 752 TL taksitle karşılaşıyorlar. Kredinin toplam maliyeti ise 27.182 TL oluyor.

SONRAKİ HABER