Hemen Para Lazım Diyenlere Halkbank'tan Düşük Faizli Hızlı Kredi! Günde 13 TL Ödeyerek Ne Kadar İhtiyaç Kredisi Çekilir?

İhtiyaç kredisi kullanarak finansal destek almak isteyenlere Halkbank tarafından uygun faizli kredi imkanı sağlanıyor. Halkbank günde 13 TL taksitle müşterilere ne kadar ihtiyaç kredisi veriyor?

Finans 25.04.2022 - 18:05 25.04.2022 - 18:05 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de her geçen gün nakit sıkışıklığı yaşayan vatandaşların sayısında bir artış meydana geliyor. İnsanlar yaşadıkları finansal sorunların çözümlerini bankalarda aramayı sürdürüyorlar. Nakit arayışlarında tüm yollar ise ihtiyaç kredilerine çıkıyor. İhtiyaç kredisi çeken müşteriler bankalardan aldıkları bu nakit destekleri ile ekonomil mesellerine çözüm bulabiliyorlar. Kritik olan ise ihtiyaç kredisi kullanırken karşılaşılan maliyetler oluyor. Uygun maliyetle ihtiyaç kredisi kullanmak büyük bir avantaj olarak değerlendirilirken bu imkanın Halkbank müşterilerine verildiği bildirildi.

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Halkbank tarafından müşterilere sağlanan ihtiyaç kredisi imkanı olan Hızlı Kredi ile nakit destekleri veriliyor. Bu nakit destekleri oldukça hızlı bir şekilde kullandırılırken müşterilere ç.ok da uygun maliyetlerle finansman desteği veriliyor. Hızlı Kredi ile ihtiyaç kredisi çeken müşteriler avantaj üzerine avantaj sahibi olabiliyorlar. 

Halkbank Hızlı Kredi kampanyası kapsamında müşterilere verilen ihtiyaç kredisinde aylık yüzde 1,71 oranında kredi faizi uygulanıyor. Bu düşük faiz oranı ile ihtiyaç kredisi çekmek ciddi bir imkan olabiliyor. Bu faiz oranı ile ihtiyaç kredisi veren banka şu anda bulunmuyor. Bundan dolayı da bu maliyetle ihtiyaç kredisi çekenler kazançlı çıkıyorlar.

İhtiyaç kredisi çekmek isteyenlere Halkbank'ta en fazla 36 aya kadar vade yapılabiliyor. Müşteriler 36 aydan daha fazla bir vade ile ihtiyaç kredisi kullanamıyorlar. Ancak bu 36 ay vade imkanı da 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredilerinde geçerli oluyor. Eğer müşterinin ihtiyaç kredisi talepleri 50 Bin TL'nin üzerine çıkarsa o zaman Halkbank bu müşteriye en fazla 24 aya kadar imkanı sağlayabiliyor. Bu sınırlar kesinlikle istisnai bir uygulama yapılarak aşılamıyor. 

Halkbank'tan ihtiyaç kredisi çeken müşterilere kolay ödeme imkanları da sağlanıyor. Buna göre müşteriye özel ödeme planı imkanı sunuluyor. Bunu değerlendiren müşteriler kendi bütçelerine ve finansal duırumlarına en uygun ödeme planını tercih ederek ihtiyaç kredisi geri ödemelerini yapabiliyorlar. 

GÜNDE 13 TL TAKSİTLE İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMASI

halkbank hızlı kredi hesaplama-3

Halkbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,71 oranında kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 395 TL kredi taksiti ödüyorlar. Günlük taksit hesaplamasına göre bu kredinin günlük taksiti 13 TL'ye karşılık geliyor.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@