Hemen Paraya İhtiyacım Var Diyenlere 758 TL Taksitle 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi QNB Finansbank'ta!

Nakit sıkışıklığı yaşayanlara aradıkları ihtiyaç kredisi QNB Finansbank tarafından veriliyor. QNB Finansbank düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasının şartları nelerdir?

Finans 07.12.2021 - 00:52 07.12.2021 - 00:52 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de ekonomik gelişmelerden çok sayıda vatandaş olumsuz olarak etkileniyor. Geçim sıkıntısı içerisinde kendilerini bulan vatandaşlar ise acil bir şekilde çıkış yolu arıyorlar. Düşülen nakit sıkıntısını geçici olarak aşmanın tek yolu ise ihtiyaç kredisi kullanmak oluyor. Bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmaya karar verenler ise kendilerine bu imkanı en düşük maliyetle sağlayacak bankaya dair arayış içerisine giriyorlar. Şu anda bankalar arasında en düşük maliyetli ihtiyaç kredisini hangi banka veriyor? 

QNB FİNANSBANK DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Türkiye'de son dönemlerin en çok konuşulan ekonomik konularının başında faiz geliyor. Merkez Bankası çeşitli gerekçelerle politika faizlerinde ciddi bir indirim yoluna gitti. Ancak Merkez Bankası'nın bu faiz indirimlerine bankalar kredi faizlerinde ayak uydurmadılar. Bankaların özellikle ihtiyaç kredilerinde faiz indirimleri yapmak yerine faiz artırımı yoluna başvurdukları görülüyor. Böyle bir bankacılık piyasasında da ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler kendilerine en düşük faizle ihtiyaç kredisi verecek bankayı merak ediyorlar. 

Uzunca bir süredir ihtiyaç kredisi faizlerini piyasa ortalamasının altında tutan bir banka olarak tanınan QNB Finansbank yine aynı politikayı uygulamaya devam ediyor. QNB Finansbank tarafından yapılan açıklamaya göre müşterilere aylık yüzde 1,49 faizle ihtiyaç kredisi veriliyor. Ancak bu ihtiyaç kredisi faizinden yalnızca yeni müşteriler yararlanabiliyorlar. Eski müşterilerin ihtiyaç kredisi faizlerinde değişkenlik uygulanabiliyor. 

İHTİYAÇ KREDİSİ ÖDEME SEÇENEKLERİ

QNB Finansbank tarafından yapılan kampanya bilgilendirmesine göre ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere farklı ödeme imkanları tanınabiliyor. Bu kapsamda müşteriler standart olarak aylık eşit taksitler halinde ihtiyaç kredisi geri ödemelerini yapabiliyorlar. Ancak bu ödeme planının dışında da müşterilere alternatif ödeme planları sunulabiliyor.  Tamamen müşteri tercihine bağlı olmak kaydıyla ihtiyaç kredisi geri ödemeleri esnek bir şekilde de planlanabiliyor. 

20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI 

finansbank ihtiyaç kredisi maliyet hesaplaması

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,49 oranında kredi faizi uygulandığı ilan edildi. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisini QNB Finansbank'tan çeken müşteriler bankaya vade süresince her ay 758 taksit ödemesi yapıyorlar. Bu kredinin toplam maliyetinin ise 27.294 TL olduğu belirtildi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@