Hepsi Birbirinden Değerli! İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şişli, Beyoğlu ve Eyüpsultan'da İhale İle Arsa Satışı Yapacak

25 Aralık 2021 tarihli Resmi Gazete ile İBB arsa satışı için yeni ihale ilanları yayımladı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi arsa satışı ihale ilanları!

Emlak Haberleri 25.12.2021 - 02:19 25.12.2021 - 02:19 Gülcan Özer

Türkiye'nin göz bebeği İstanbul'da İBB yönetimi tarafından yeni yapılacak olan arsa satışı ihalesi ilanları 25 Aralık 2021 tarihli Resmi Gazete ile yayımlanarak ilan edildi. İstanbul'un en gözde semtleri arasında yer alan ve arsa yatırımı yapmak isteyenlerin fırsat kolladığı Beyoğlu Pirimehmetpaşa Mahallesi, Şişli Mecidiyeköy ve Eyüpsultan Alibeyköy Mahallesi sınırları içerisinde yer alan arsalar ihale ile satışa çıktı. 

Pandemi döneminde alınan zorunlu kısıtlama kararları, tedbirler ve yaşanan ekonomik dalgalanmadan etkilenen belediyelerin arsa satışları tüm hızı ile devam ederken İstanbul Büyükşehir Belediyesi arsa satıı ihalesi ilanları ile en çok takip edilen belediyeler arasında ilk sıralarda yer almaya devam ediyor. 

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EYÜPSULTAN ARSA SATIŞI İHALESİ NE ZAMAN?

25 Aralık 2021 tarihli Resmi Gazete ile yayımlanan ilan kapsamında Eyüpsultan satılık arsa ilanları arayan kişilere büyük fırsat sunuldu. Eyüpsultan Alibeyköy / Saya Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 250 m2 büyüklüğe sahip olan ve mülkiyeti İBB'ye ait olan arsa 2 milyon 125 bin liraya satışa sunuldu. Arsa için satış ihalesi 5 Ocak 2022 tarihinde saat 10:00'da Kadir Topbaş gösteri ve sanat merkezinde yapılacak. 

eyüpsultan arsa satışı

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ŞİŞLİ MECİDİYEKÖY ARSA İHALESİ! 

Şişli Mecidiyeköy arsa fiyatları ile dikkat çekerken sağladığı yüksek getiri ile İstanbul'da arsa yatırımı yapmak isteyen kişiler tarafından da yakından takip ediliyor. Mülkiyeti İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait olan Şişli Mecidiyeköy sınırları içerisinde bulunan 286 m2 büyüklüğe sahip olan arsa 3 milyon 626 bin TL muhammen bedel ile satışa sunuldu. 

şişli arsa satışı

5 Ocak 2022 tarihinde Dr. Mimar Kadir TOPBAŞ Gösteri ve Sanat Merkezi 'nde saat 10:00'da yapılacak olan ihalede en yüksek fiyatı veren kişi ya da kurum son derece değerli olarak gösterien taşınmazı almaya hak kazanacak. 

beyoğlu arsa satışı

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BEYOĞU SATILIK ARSA İHALESİ TARİHİ NE ZAMAN?

5 Ocak 2022 tarihinde yapılacak olan arsa satış ihalesi ile İBB yönetimi tarafından satışa sunulan bir diğer arsa ise Beyoğlu Pirimehmetpaşa Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 267,63 m2 büyüklüğe sahip arsa oldu. 2 milyon 676 bin TL olarak fiyat belirlenen arsa açık teklif usulü ile satılacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@