Hepsi İndirimle Satışa Çıkarıldı! Vakıfbank İstanbul, Ankara Ve İzmir'de 200 Bin TL Altı Fiyatlarla Ev Satıyor!

Uygun fiyatlı konut arayışında olanlara Vakıfbank'tan güzel haberler geldi. Vakıfbank Türkiye'nin farklı illerinde bulunan çok sayıda konutu indirimli olarak satışa çıkardı. 

Emlak Haberleri 04.10.2021 - 20:01 04.10.2021 - 20:12 Engin Uzunoğlu

Konut fiyatlarındaki yükselişler gayrimenkul piyasasının en önemli gündem maddesi oluyor. İnşaat maliyetlerindeki artışların gerekçe gösterilmesi ile konut fiyatları akıl almaz seviyeler eulaştı. Artık orta gelirli bir ailenin dahi ev sahibi olması normal piyasa koşullarında neredeyse imkansız hale geldi. Bundan dolayı da uygun fiyatlı konut satışlarına olan ilgi bugünlerde her zamankinden çok daha fazla oluyor. 

VAKIFBANK UYGUN FİYATA NASIL KONUT SATIŞI YAPIYOR?

Vakıfbank'ın bir süredir uygun fiyatlarla konut satışı yaptığı biliniyor. Ancak bu fiyatların düşük tutulmasının sebebi çok sayıda vatandaşın ilgisini çekiyor. Bunun araştırmasını yapan vatandaşlar ise bunun nedenini öğrenmek istiyorlar. Vakıfbank nasıl oluyorda piyasa şartlarının altında fiyatlarla konut satışı yapabiliyor? 

Vakıfbank'ın uygun fiyata konut satışı yapabilmesinin iki ana sebebi var. VakıfbanK'In ana faaliyet alanlarında konut satışı yapmak yer almıyor. Ancak konut satışı yapmasını gerektiren bir durum yaşanıyor. Vakıfbank ipotek karşılığı kullandırdığı kredilerin ödenmemesi durumunda ipotek gösterilen konutların mülkiyetini alıyor. Kredi zararının karşılanabilmesi için de bu konutların paraya çevrilmesi gerekiyor. Bu da fiyatları makul seviyede tutmayı zorunluluk haine getiriyor. 

Vakıfbank'ın uygun fiyata konut satışı yapmasının bir diğeri de uygulanan konut satış sistemi ile alakalı. Bir çeşit ihale yoluyla konut satışları gerçekleştiriliyor. Dolayısı ile fiyat arttırarak teklif verecek olan müşterilerin konut fiyatlarını belirli bir seviyeye çekeceği düşünülüyor. Konut fiyatlarının makul kalabilmesi için de bundan dolayı fiyatlar oldukça düşük belirleniyor. Bir konuta çok yoğun teklif gelmezse müşteriler neredeyse piyasanın yarı fiyatına bile ev sahibi olabilme imkanı buluyorlar.

VAKIFBANK KONUT SATIŞ İLANLARI 

Vakıfbank'In güncel konut satış ilanları incelendiğinde her bütçeye uygun bir ev satışının yapıldığı görülüyor. Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere neredeyse 81 şehrin tamamında bir konut satışı mutlaka yapılıyor. Yayınlanan konut satış ilanlarının tamamına haberimizde yer vermemiz mümkün değil. Bunun için de dikkat çeken Vakıfbank konut satış ilanlarına haberimizde yer veriyoruz.

VAKIFBANK İSTANBUL KONUT SATIŞ İLANLARI 

Vakıfbank İstanbul konut satış ilanları incelendiğinde 200 Bin TL'nin altında 8 adet konutun satışa çıkarıldığı görülüyor. Bu konutların Esenyurt, Çekmeköy ve Küçükçekmece ilçelerinde olduğu bildirildi. 

istanbul konut satış ilanları

Yayınlanan İstanbul konut satış ilanlarına göre İstanbul Esenyurt Yeşilkent'te bulunan 2+1 apartman dairesi 135 Bin TL ile satışa çıkarıldı. Yine ilanlara göre 165 Bin TL'ye, 192 Bin TL'ye İstanbul'da ev sahibi olmak mümkün.

VAKIFBANK ANKARA KONUT SATIŞ İLANLARI 

Vakıfbank, Ankara'da çok sayıda konut satışı yapıyor. Bu konut satış ilanlarına göre satışa sunulan evlerin fiyatları 70 Bin TL'den başlıyor. Ankara'nın Çubuk ilçesinde Yıldızım Beyazıt Mahallesi'nde bulunan 105 metrekarelik konut 70 Bin TL'Lik bedelle satışa çıkarıldı. 

ankara konut satış ilanları-1

Ayrıca Vakıfbank Ankara'nın çok sayıda ilçesinde aynı anda konut satışı yapıyor. 115 Bin TL'ye, 120 Bin TL'ye, 145 Bin TL'ye, 160 Bin TL'ye Ankara'da ev sahibi olunabiliyor. 

VAKIFBANK İZMİR KONUT SATIŞ İLANLARI

Vakıfbank İzmir konut satış ilanlarına göre Konak ve Karabağlar ilçelerinde 200 Bin TL'Nin altında fiyatlarla konut satışı yapılıyor. İzmir'in Konak ilçesi Ulubatlı Mahallesi'nde 114 metrekare konut 197 Bin TL'ye, Karabağlar ilçesi Günaltay Mahallesi'nde 71 metrekare konut 186 Bin TL'ye satışa çıkarıldı. 

izmir konut satış ilanları

Öte yandan İzmir'in Karabağlar ilçesinde konut satışları için yayınlanan ilanlara henüz teklif yapılmadı. Teklif yapılmamış olması olası bir teklifte yoğun talep olmayabileceği anlamına geliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@