Hepsi Yatırımlık Hepsi Kelepir Fiyatlı! 4 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla Ziraat Bankası Arsa, Tarla ve Bahçe Satıyor

Ziraat Bankası satılık gayrimenkul ilanları ile yatırımlık arsa almak isteyen kişilere büyük fırsat sundu. Ziraat Bankası satılık tarla, bahçe ve arsa ilanları ile cazip fiyatlar!

Emlak Haberleri 08.09.2021 - 09:40 08.09.2021 - 09:57 Gülcan Özer

Bankalardan satılık gayrimenkuller ucuz fiyatları ve düşük faizli konut kredisi kampanyaları ile her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilirken Ziraat Bankası bu alanda hem sunduğu düşük fiyatlar hem de ilan sayısı ile öne çıkmayı başarıyor. Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ile apartman daireleri ve müstakil ev ilanları adeta kapışılırken bu seferde arsa satış ilanları yoğun ilgi görmeye başladı. 

Son derece düşük fiyatlarla satılan Ziraat Bankası satılık arsa, tarla ve bahçe ilanları özellikle de yatırımlık kelepir arsa arayan kişilere hitap ediyor. Ziraat Bankası tarafından satışa sunulan arsa fiyatları sadece 6 bin 300 liradan başlarken tarla fiyatları ise 4 bin liradan başlıyor. Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden satışa sunulurken adeta kapanın elinde kapıyor. 

ZİRAAT BANKASI SATILIK TARLA İLANLARI 4 BİN LİRADAN BAŞLIYOR! 

Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası satılık gayrimenkul ilanları ile yakından takip edilirken bankanın elindeki gayrimenkul stokunun artması ile satışa sunulan fiyatlarda da büyük indirimler yapıldı. Ziraat Bankası satılık tarla ilanları bu kapsamda öne çıkarken bankanın satışa sunduğu tarla fiyatları için belirlenen en düşük satış fiyatı 4 bin lira olarak belirlendi.

ziraat-bankası-satılık-tarla-ilanları

Konya Hadim Umurlar Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 748 m2 büyüklüğe sahip olan tarla için belirlenen satış fiyatı 3 bin 600 TL olarak yer alırken Konya Hadim Bademli Mahallesinde yer alan 562 m2 büyüklükteki tarla için ise satış fiyatı 4 bin TL olarak ilan edildi.

ZİRAAT BANKASI SATILIK ARSA İLANLARI 6 BİN 300 LİRADAN BAŞLIYOR! 

Arsa yatırımı yapmak isteyen kişilere yönelik olarak başlatılan satış kampanyaları ile fiyatlar dip noktasına çekilirken en düşük satılık arsa fiyatı ise 6 bin 300 lira seviyesine kadar çekildi. 

ziraat-bankası-satılık-arsa-ilanları

Yayımlanan ilan kapsamında Bursa Gemlik Umurbey Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 20 m2 büyüklüğe sahip arsa için talep edilen fiyat 6 bin 300 TL olarak açıklanırken Konya Hadim Dülgerler Mahallesi içerisinde yer alan 127 m2 büyüklüğe sahip arsa için ise 6 bin 500 liralık satış fiyatı belirlendi. 

ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER, ARSA, TARLA VE BAHÇE İLANLARI İÇİN BAŞVURU NEREDEN NASIL YAPILIR?

Banka tarafından satışa sunulan taşınmazlar için ilanlar resmi internet sitesi olan Ziraat Bankası intengo adresi üzerinden yayımlanırken siteye giriş yapmak için BURAYI TIKLAYABİLİRSİNİZ... 

Gelen pencerede her ilan için üzerine tıklayınca açılan pencerede yer alan detaylara ulaşabilir, teklif vermek için kendinize en yakın Ziraat Bankası şubesi üzerinden teminat bedelini yatırdıktan sonra alacağınız şifre ile yine aynı site üzerinden satın alma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@