Hepsi Yatırımlık! İş Bankası Bankadan Satılık Tarla, Arsa, Fıstıklık, Elma Bahçesi ve Zeytinlik İlanları Yayımladı

İş Bankası satılık gayrimenkuller ilanları yayımlandı. Bankadan satılık müstakil evler ve bahçeli ev ilanları kadar ucuz yatırımlık arsa, tarla ve fıstık bahçesi ilanları geldi!

Emlak Haberleri 03.12.2021 - 22:52 03.12.2021 - 22:52 Gülcan Özer

Bankadan satılık ucuz arsa ilanları arayanlar için İş Bankası yeni fırsat ilanlarını duyurdu. İş Bankası satılık gayrimenkuller ilanları arasında yer alan bahçeli müstakil ev, apartman dairesi ve işyeri ilanları kadar son dönemde yükselen getirisi ile dikkat çeken arsa, tarla, zeytinlik ve elma bahçesi ilanları da düşük fiyatları ile dikkat çekti. 

Pandemi döneminde rekor getiri sağlayan yatırımlık arsalar ve kuraklık nedeni ile büyük değer kazanması beklenen tarıma elverişli tarla ilanları İş Bankası satılık gayrimenkul ilanları ile satışa sunuldu. Hem kendisi için yatırım yapmak isteyen hem de çocukları için iyi bir gelecek bırakmak isteyen kişilere yönelik olarak satışa sunulan tarlalar ve arsalar için başvurular başladı. 

İŞ BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER: BANKADAN SATILIK ARSA İLANLARI YAYIMLANDI! 

Bankadan satılık gayrimenkul arayan kişilerin ilk tercihleri arasında yer alan İş Bankası Aralık ayına özel beklenen ilanlarını yayımladı. İş Bankası'ndan satılık hacizli araçlar kadar gayremenkul ilanları da düşük fiyatları ile büyük ilgi görürken özellikle de yatırımlık arsa fiyatları dikkat çekti. 

iş bankası satılık arsa ilanları-1

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde yer alan 200 metrekare büyüklüğe sahip olan arsa 100 bin liraya satışa sunuldu. 

iş bankası satılık zeytinlik ilanları 3 aralık

İŞ BANKASI SATILIK ZEYTİNLİK İLANI! SAHİBİNDEN SATILIK YATIRIMLIK ZEYTİN BAHÇESİ 

Bankadan satılık gayrimenkuller arasında yer alan zeytinlik ilanları için İş Bankası tarafından belirlenen en düşük fiyat 40 bin lira olarak belirlendi. Kilis'e bağlı olan Polateli ilçesinde yer alan 3852 metrekare büyüklüğe sahip olan zeytin bahçesi fiyatı 40 bin TL olarak belirlendi. 

iş bankası satılık tarla ilanları 3 aralık

İŞ BANKASI SATILIK TARLA İLANLARI: 12 DÖNÜM TARLA 25 BİN LİRA! 

İş Bankası Yozgat Merkez Fakıbeyli köyünde yer alan tarlayı 25 bin liraya satışa sunarken, Uşas Sivaslı Azizler köyünde yer alan 7 bin metrekare büyüklüğe sahip olan tarla için ise 30 bin liralık fiyat belirledi. İsparta Gelendost'ta yer alan 12 bin 619 metrekare büyüklüğe sahip olan tarla ise 25 bin TL fiyatla satışa sunuldu. 

iş bankası satılık fıstıklık ilanları 3 aralık

iş bankası elma bahçesi ilanları 3 aralık

İŞ BANKASI SATILIK FISTIKLIK VE ELMA BAHÇESİ İLANLARI İÇİN BAŞVURU NASIL YAPILIR?

İş Bankası Şanlıurfa satılık fıstık bahçesi için 55 bin liralık fiyat belirlerken 3 bin 900 metrekare büyüklüğe sahip olan elma bahçesi için ise 60 bin lira fiyatla ilana çıktı. İş Bankası satılık gayrimenkuller ilanları resmi sitede yayımlanırken teklif ver butonuna tıklayarak ilanlara teklifinizi vererek, açık artırmaya katılabilirsiniz...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@