HepsiBurada Market En Ucuzu Bizde Dedi, Yeni Kampanyayı Patlattı! 1 LT Ayçiçek Yağı Fiyatı İlk Kez Alana 5 TL

HepsiBurada Market uygulaması olan HepsiExpress üzerinden ilk kez alışveriş yapanlara dev fırsatı duyurdu. İlk market alışverişine 25 TL hediye veren Hepsi Burada ile 1 LT ayçiçek yağı fiyatı kaç TL?

Finans 12.01.2022 - 09:50 12.01.2022 - 10:07 Gülcan Özer

Dolar kurunda yaşanan dalgalanma ile fiyatı en çok zamlanan gıda ürünlerinden biride ayçiçek yağı olarak öne çıkmıştı. Doların 18 TL seviyesini görerek tarihi rekorunu yaşadığı dönemde nerede ise her gün zam yapılan ayçiçek yağı fiyatları, dolar kurunun düşmesine rağmen indirim yapılmaması nedeni ile eleştiri konusu olmuştu. 

Zincir marketler ile rekabet içerisine giren sanal marketler kampanya üzerine kampanya duyurusu yayımlayarak vatandaşın beklediği ucuz ve indirimli ürünleri kapılarına kadar ulaştırmaya başladı. Zincir marketler arasında yer alan BİM, A101, Şok, Carrefour ve Migros ayçiçek yağı fiyatları halen yüksek seviyelerde kalırken sanal marketler ise indirim üzerine indirim yapıyor. 

HEPSİBURADA EXPRESS MARKET UYGULAMASI İLE İLK KEZ ALIŞVERİŞ YAPANA 25 TL HEDİYE! 

Sanal marketler hem zincir marketler hem de kendi içlerinde rekabet içerisine girerken yaşanan büyük rekabet ayçiçek yağı fiyatlarına indirim olarak yansırken aynı zamanda hediye kuponları da veriliyor. Özellikle de uygulamayı kullanan kişi sayısını arttırmak için sanal marketler ilk kez alışveriş yapan müşterilerine bedava alışveriş imkanı sunuyor ve ilk alışverişte toplam tutara bu kupon tutarını indirim olarak yansıtıyorlar. 

hepsi ekspres alışveriş kampayası

Cep telefonuna indirilen uygulamalar üzerinden indirim yapıldığı için evde bulunan cep telefonu sayısı kadar bu indirim hakkından da yararlanılabiliyor. Bazı marketler alışveriş için kota uyguluyor. Örneğin 100 TL ve üzeri alışverişlerde bu indirim geçerli oluyor. Zaten gıda ve temizlik ürünlerine gelen zamlardan sonra bu kotanın doldurulması da hiç zor olmuyor. Hepsi Burada ise kampanyada sadece 25 liralık alışveriş yapılmasını dahi yeterli buluyor. 

hepsi burada ayçiçek yağı indirimi

1 LT YAĞ FİYATI NE KADAR, LİTRELİK YUDUM, CARREFOUR, MİGROS, BİZİM AYÇİÇEK YAĞI FİYATI NE KAÇ TL?

HepsiBurada Ekspress Market uygulaması üzerinden her market kendi fiyatlarını belirlerken indirimli fiyatlar saatlik ve kotalı olarak ilan ediliyor. Bu nedenle uygulamada sürekli olarak güncellenen fiyatları ve stokları takip etmeniz gerekiyor. Uygulama üzerinden alışveriş yapacak olan kişilere şu an için geçerli olan en ucuz ayçiçek yağı, Carraefour 1 LT ayçiçek yağı fiyatı için sunulan 28,50 TL fiyatı ile sunuluyor. 

Bu yağı sepetlerine ekleyen ve ilk kez alışveriş yapan kişiler 25 liralık indirim hakkını kullandıktan sonra sadece 3,5 TL ödeyerek alışverişlerini tamamlamış oluyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@