Hepsini Acele Koduyla Akbank Satışa Çıkardı! 62 Bin TL'ye, 74 Bin TL'ye, 85 Bin TL'ye Satılık Daireler!

Bankaların uygun fiyatla gayrimenkul satışları devam ediyor. Akbank tarafından gayrimenkul satış ilanlarına güncelleme yapıldı. İşte Akbank'ın son kelepir gayrimenkul fırsatları...

Emlak Haberleri 01.02.2022 - 22:44 01.02.2022 - 22:44 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de gayrimenkul satın almak için uygun fiyat arayışında olanlara bankalar tarafından önemli imkanlar sağlanmaya devam ediliyor. Bankaların yaptıkları uygun fiyatlı gayrimenkul satışları çok önemli gayrimenkul fırsatları olabiliyor. Bu şekilde yatırım yapanlar belirli bir süre içerisinde çok ciddi kazançlarla varlıklarını arttırabilme imkanı buluyorlar. Tüm bu motive edici nedenlerden dolayı son aylarda bankalardan yapılan gayrimenkul satışlarına çok büyük bir ilgi oluştu.

BANKALARDAN SATILIK CAZİP GAYRİMENKULLER

Bankalar tarafından yapılan gayrimenkul satışları ile alakalı olarak çok sayıda detay konu merak ediliyor. Öncelikle fiyat konusu vatandaşların aklını karıştırıyor. Bu konuda ise sektör kaynakları bir açıklama yaptılar. Bankaların ana faaliyet alanının gayrimenkul olmadığını belirten kaynaklar kredi zararlarını kapatmak isteyen bankaların bu yolla mülk edindikleri gayrimenkulleri uygun fiyatlarla satışa çıkardıklarını bildirdiler. Nakit dönüşümünü sağlayıp kredi zararlarını azaltan bankaların en çok önem verdikleri kısım ise bu gayrimenkullerin hızlı bir şekilde satılması oluyor. 

Bankaların gayrimenkulleri satışa çıkarırken yayınladıkları ilanlarda fiyatların emlak piyasasına düşük tutulmasının bir diğer nedeni de uygulanan sistemden kaynaklanıyor. Yayınlanan gayrimenkul satış ilanlarına vatandaşlar teklif verebiliyor. Bu teklifler bir önceki teklifin üzerinde olmak zorunda olduğu için fiyatlar biraz düşük tutuluyor. Bundan dolayı da bir çeşit ihale sistemi ile yapılan bu satışlarda düşük fiyatlar olabiliyor. Özellikle az teklif alan gayrimenkuller ise kelepir fiyatlarla vatandaşlar tarafından satın alınabiliyor. Ancak çok teklif yapılan gayrimenkullerin yüksek fiyatlarla satışının yapılması riski de bulunuyor. 

AKBANK GAYRİMENKUL SATIŞ İLANLARINA YENİ FIRSATLARI EKLEDİ

Akbank yoğun şekilde gayrimenkul satışı yapan bankalar arasında yer alıyor. Türkiye'nin farklı şehirlerinde bulunan gayrimnenkulleri satışa çıkaran Akbank, önemli fırsatlar sunuyor. İlanlarda güncelleme yoluna giden Akbank gayrimenkul almak isteyenlere yeni fırsatları duyurdu. Akbank hangi şehirlerde, hangi gayrimenkulleri kaç TL'Lik fiyatla satışa çıkardı? İş Akbank'ın yeni kelepir gayrimenkul fırsatlarından bazıları...

akbank satılık gayrimenkuller 1

Akbank tarafından yayınlanan gayrimenkul satış ilanına göre Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde 20 metrekarelik iş yeri 24.500 TL'lik fiyatla satışa çıkarıldı.

akbank satılık gayrimenkuller 2

Akbank Samsun'un Ladik ilçesinde de konut satışı yapıyor. 130 metrekarelik apartman dairesi için 170 Bin TL fiyat belirlendi.

akbank satılık gayrimenkuller 3

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde bulunan 180 metrekare büyüklüğündeki konut ise Akbank tarafından 191 Bin TL'ye satışa çıkarıldı.

akbank satılık gayrimenkuller 4

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesindeki 67 metrekarelik konut 62 Bin TL'ye, Mardin'in Kızıltepe ilçesinde 116 metrekare büyüklüğündeki konut 74 Bin TL'ye Akbank tarafından satışa çıkarıldı.

akbank satılık gayrimenkuller 5

Akbank, Kırıkkale'nin Yahşihan ilçesinde 98 metrekarelik konut için ise 85 Bin TL'Lik bir fiyat belirledi.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@