Her Ay 1.500 TL Öderim Diyenlere Yapı Kredi Bankası Ne Kadar Taşıt Kredisi Veriyor?

Hayallerindeki otomobillere kavuşmak isteyen müşterilerinin taleplerine kayıtsız kalmayan Yapı kredi Bankası, uygun faizli taşıt kredisi kampanyası ile müşterilerinin ayaklarını yerden kesiyor. 

Finans 23.10.2021 - 21:08 23.10.2021 - 21:17 Engin Uzunoğlu

Yeni bir otomobil satın almak isteyenlerin aradıkları finansman desteği haberi Yapı Kredi Bankası'ndan geldi. Yapı kredi Bankası tarafından verilen taşıt kredisi ile müşteriler hayallerini kurdukları otomobilleri satın alırken nakit desteğine kolay bir şekilde ulaşabiliyorlar. Üstelik bu nakit desteği oldukça düşük maliyetlerle müşterilere verilip taksitler halinde geri ödemelerin yapılması isteniyor. 

YAPI KREDİ BANKASI TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Yapı Kredi Bankası tarafından müşterilere hem sıfır kilometre otomobil alımında hem de ikinci el araç alımında taşıt kredisi veriliyor. Müşteriler bu taşıt kredisi için bankaya herhangi bir şekilde kefil göstermek zorunda kalmıyorlar. Ayrıca ekspertiz süreci ile de uğraşmaya gerek kalmadan müşterilere finansman desteği herhangi bir zorluğa gerek olmadan veriliyor. 

TAŞIT KREDİSİ AZAMİ VADE SÜRELERİ NE KADAR?

Yapı Kredi Bankası tarafından müşterilere verilen taşıt kredilerinde uygulanan azami vade süreleri merak ediliyor. Bunun için satın alınmak istenen otomobilin fatura ve kasko değerlerine bakılıuyor. 120 Bin TL'nin altındaki krediler için müşterilere 48 aya kadar vade imkanı veriliyor. Otomobilin değeri 120 Bin TL ile 300 Bin TL arasındaysa da müşteriler en fazla 36 ay vade ile taşıt kredisi çekebiliyorlar. 

EN FAZLA NE KADAR TAŞIT KREDİSİ ÇEKİLEBİLİR?

Yapı Kredi Bankası'ndan taşıt kredisi kullanmak isteyen müşteriler en fazla ne kadar taşıt kredisi kullanabileceklerini merak ediyorlar. Bu taşıt kredisi miktarları için de satın alınmak istenen otomobilin fatura ve kasko değerine bakılıyor. Değeri 120 Bin TL'yi geçmeyen otomobiller için yüzde 70 oranında kredilendirme yapılabiliyor. Değeri 120 Bin TL ile 300 Bin TL arasında olan otomobiller için ise yüzde 50 oranında kredilendirme yapılabiliyor. Otomobilin değerinin yarısı için Yapı Kredi Bankası'ndan kredi çekilebiliyor. 

1.500 TL TAKSİTLE NE KADAR TAŞIT KREDİSİ ÇEKİLİR?

yapı kredi bankası taşıt kredisi maliyet hesaplaması

Yapı Kredi Bankası'ndan taşıt kredisi kullanmak isteyenler kredi maliyetlerini öğrenmek istiyorlar. Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre taşıt kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,53 faiz uygulanıyor. Müşteriler 48 ay boyunca ayda 1.500 TL kredi taksiti ödediklerinde bankadan 47.583 TL taşıt kredisi kullanabiliyorlar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@