Her Ay 500 TL Taksit Ödeyebilirim Diyenlere İş Bankası Ne Kadar İhtiyaç Kredisi Veriyor?

İş bankası ihtiyaç kredisi maliyetleri güncellendi. Her ay 500 TL taksit ödeyebilirim diyen müşterilere İş Bankası 36 ay vadeli ne kadar ihtiyaç kredisi veriyor?

Her Ay 500 TL Taksit Ödeyebilirim Diyenlere İş Bankası Ne Kadar İhtiyaç Kredisi Veriyor?

Türkiye'de kredi maliyetlerinde oldukça ciddi yükselişler olmaya devam ediyor. Ancak buna rağmen insanlar bütçelerinde meydana gelen zaruri açıkların geçici olarak giderilmesi konusunda bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak yolunu sürdürüyorlar. Bu konuda yüksek kredi maliyetleri sorun teşkil etse de yine de ihtiyaç kredisi başvurusu sayıları oldukça yüksek bir seviyede seyretmeye devam ediyor.

Türkiye'nin köklü bankalarından birisi olan İş Bankası da her gün çok sayıda ihtiyaç kredisi başvurusu alıyor. Bu ihtiyaç kredisi başvurularına genellikle olumlu yanıt vererek onaylayan İş Bankası, müşterilerinin finansal sorunlarını çözmeyi sürdürüyor. Peki İş Bankası hangi mali şartlartla müşterilere ihtiyaç kredisi veriyor. İş Bankası'nın ihtiyaç kredisi kampanyasının maliyetleri ve diğer özellikleri nelerdir?

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASININ ŞARTLARI NELERDİR?

İş Bankası tarafından düzenlenen ihtiyça kredisi kampanyası maliyeti açısından müşteriler için negatif sonuçlar içerse de diğer avantajların aynı şekilde muhafazasına devam ediliyor. İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanan müşteriler aldıkları nakit desteği ile finansal bir rahatlığa geçici de olsa erişebiliyorlar.

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanımında müşterilere bazı vade sınırlamaları uygulanıyor. Buna göre İş Bankası müşterileri 50 Bin TL'ye kadar miktarı olan ihtiyaç kredilerini en fazla 36 ay vadeli olarak kullanabiliyorlar. Ancak kredi miktarı 50 Bin TL'nin üzerine çıkarsa bu sefer uygulanabilecek azami vade süresi 24 ay oluyor. İş Bankası'nın bu vade sürelerini herhangi bir şekilde esnetme imkanı bulunmuyor.

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere kredi geri ödemelerinde de her türlü imkan sağlanmaya devam ediliyor. Dileyen müşteriler bu ihtiyaç kredilerini aylık eşit taksitli olarak geri ödeyebiliyorlar. Ancak gelirlerini aylık olarak elde etmeyen, değişik periyotlarda gelir akışları olan müşteriler için de esnek ödeme yöntemleri uygulanabiliyor. Esnek ödemeli şeklinde İş Bankası müşterileri ihtiyaç kredilerini kullanabiliyorlar.

AYDA 500 TL TAKSİT ÖDENEREK İŞ BANKASI'NDAN NE KADAR İHTİYAÇ KREDİSİ ÇEKİLİR?

iş bankası ihtiyaç kredisi maliyeti

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi çeken müşterilere banka tarafından aylık yüzde 2,65 oranında faiz uygulanıyor. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisinde aylık 500 TL kredi taksiti ödeyebilirim diyen müşterilere 10.628 TL ihtiyaç kredisi veriliyor. Bu ihtiyaç kredisinin toplam maliyeti ise 18 Bin TL oluyor.

SONRAKİ HABER