Her Ay Düzenli Maaş Alanlar! Akbank 1750 TL Vereceğini Açıkladı

Akbank düzenli emekli maaşı alanlara maaşlarını bankaya taşımaları ve 3 yıllık söz vermeleri durumunda 1750 TL'ye kadar peşin ödeme yapacak. Başvurular bir kimlikle yapılabilecek.

Finans 26.10.2021 - 10:20 26.10.2021 - 10:20 Mustafa KARAGÖZ

Akbank emekli maaş promosyonu ödemelerinde 1750 TL limiti belirlendi. Banka daha önce sunduğu kampanyasını güncelledi ve ödemelerini yukarı çekti. Peşin ve hemen ödenecek olan promosyon ile vatandaşlar bir maaşa yakın ek ödeme alabilirler.

AKBANK 1750 TL NAKİT ÖDEME YAPACAK

Maaşını Akbank'ta taşıyanlara sağlanacak ödeme için ek koşul bulunmuyor. Emeklilerin yada hak sahiplerinin aylık maaşlarını Akbank'a taşımaları 3 yıl boyunca bankada kalma sözü vermeleri durumunda promosyon ödemesi yapılacak.

Akbank şubelerinden hemen halledilebilecek işlemler için kimlik ile gitmek yeterli. Emekliler yada hak sahipleri banka şubeleri dışında internet bankacılığı ve mobil uygulama üzerinde de başvuru yapabilecekler. 

YENİ EMEKLİ OLACAKLAR SİZE DE ÖDENECEK

Akbank yeni emekli olacakların emeklilik başvuru aşamasında Akbank'ı tercih edebileceklerini açıkladı. Yapılacak işlemlere dair detaylı bilgi veren banka, memur emeklileri için başvuruların ne zaman yapılacağını aktardı. Aynı şekilde SSK ve Bağkur emeklileri için de detay verdi. 

Emekli Sandığı'ndan emekli oluyorsanız, çalıştığınız kuruma vereceğiniz emeklilik dilekçesinde maaş ve ikramiye ödemeleri için banka tercihinizi Akbank olarak belirtebilirsiniz.

SSK veya Bağkur'dan emekli oluyorsanız, e-devlet üzerinden veya SGK İl/İlçe Müdürlükleri'ne emeklilik başvurusunda bulunurken, dolduracağınız Tahsis Talep ve Beyan Taahhüt Belgesi'nde maaşınızın yatırılacağı banka tercihini Akbank olarak belirtebilirsiniz.

MAAŞA GÖRE PROMOSYON ÖDEME TABLOSU

akbank 1750 ekim 25

Akbank kurumsal resmi sitesinden emekli müşterilerine ödenecek rakamları açıkladı. Yukarıda yer alan tabloya göre maaşı düşük olanlara 1200 TL ödeme yapılacak. En fazla emekli vatandaşın bulunduğu orta grupta yer alanlara ise banka 1500 TL promosyon ödemesi yapacak. Çalıştığı dönemde yüksek prim ödeyen ve yüksek maaşla emekli olanlar ise 1750 TL promosyon alacaklar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@