Her Türlü İhtiyaç İçin Finansman Desteği! HSBC'den Hemen Çekilen, Kolay Ödenen İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere özel çözümler üretip uygun maliyetler sunmayı sürdüren HSBC evlilikten eğitime tüm ihtiyaçların karşılanmasına destek oluyor.

Her Türlü İhtiyaç İçin Finansman Desteği! HSBC'den Hemen Çekilen, Kolay Ödenen İhtiyaç Kredisi

Vatandaşlar çeşitli ihtiyaçlarının karşılanması için finansman desteğini her dönem hissedebiliyorlar. Bundan dolayı da ihtiyaç kredisi kamanyaları her dönem büyük bir alaka topluyor. Her banka tarafından çeşitli şartlarda ihtiyaç kredisi imkanı müşterilere sunulurken en çok hakkında arama yapılan bankalardan birisi de HSBC oldu.

HSBC İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

HSBC tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilere evlilikten eğitime, tatilden beyaz eşyaya, sağlık harcamalarından günlük giderlere kadar her türlü bireysel ihtiyaçlar karşısında finansman desteği veriliyor.

HSBC'den ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından farklı ayrıcalıklar tanınıyor. Ödemeler konusunda müşterilerin bütçelerine göre planlama yapan HSBC oldukça esnek bir planlama ile farklı alternatifler sunulabiliyor.

HSBC 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ ÖRNEK HESAPLAMA

HSBC'den ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere çok farklı alternatifler sunulabiliyor. Kredi türüne göre kredi faiz oranında da farklılıklar oluyor. Buna göre Sigortalı Remier ve Advance İhtiyaç Kredisi Kampanyası kapsamında müşterilere aylık yüzde 1,69 faiz uygulanıyor. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisini müşteriler aylık 788 TL taksitle kullanabiliyorlar.

hsbc ihtiyaç kredisi hesaplama

HSBC İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

HSBC'den ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler bu başvuru işlemlerini ne şekilde yapabilecekleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorlar. HSBC bu konuda yönlendirici bir açıklamada bulundu.

HSBC'nin kurumsal kimlikle verdiği bilgilere göre ihtiyaç kredisi başvuruları internet bankacılığı, mobil bankacılık, ATM bankacılığı ve banka şubeleri üzerinden yapılabiliyor. Bu kredi başvurularını hemen değerlendirmeye alan HSBC, müşterilerin finansman sorunlarına hızlı bir şekilde çözüm üretebilmek için aynı gün içerisinde onay verebiliyor.

BAŞVURU SIRASINDA HANGİ BELGELER İSTENİYOR?

HSBC tarafından yapılan açıklamaya göre müşterilerin ihtiyaç kredisi başvuruları sırasında banka tarafından şu belgeler istenebilmektedir:

-Başvuru formu
-Kimlik Belgesi (Türk uyruklular için Türkiye Cumhuriyeti Nüfus Cüzdanı veya Pasaport, yabancı uyruklu kişiler için Pasaport ve Oturma İzni Belgesi)
-Gelir Belgesi
-Serbest meslek /işletme sahiplerinden tivaret sicil gazetesi
-Başvuru formunda bildirilen ev adresine ait son dönem elektrik, su, telefon faturasının aslı (Bu faturalar kredi başvurusu yapan kişiye ait olmalıdır)
-Son aya ait olan SSK bildirgesi
-Yüksek miktarlı kredi talep edilmesi durumunda ek belge ve teminat istenebilir

SONRAKİ HABER