Herkes için 25.000 TL İNG Bank Kredisi! İlk Taksit 3 Ay Sonra 2022'de

İNG Bank tarafından verilen ihtiyaç kredisinden kullanacak olan müşterilere 25.000 TL kredi fırsatı. Şimdi kullanılacak kredilerde kişiye özel faiz oranı ve 2022'de başlayan ödeme imkanı.

Finans 09.10.2021 - 15:49 09.10.2021 - 15:50 Mustafa KARAGÖZ

İhtiyaç kredisi faiz oranları halen yüksek seviyede bulunuyor. Aylık faiz oranı ve yıllık maliyet oranı yüksek olan kredi imkanlarında bankalar ise esnek ödeme seçenekleri ile müşterilerine kolaylık sağlıyorlar. 

Bankaların sağladığı olanakların başında ise kredi ödemelerinin daha sonra başlaması ve ödemelerin müşterilerin aylık kazanç durumuna göre, ekonomik beklentileri kapsamında oluşturulması yer alıyor. 

İNG BANK EKİM 2021 İHTİYAÇ KREDİSİ

İhtiyaç kredisini İNG Bank aracılığıyla kullanmak isteyenler için faiz oranları kişiye özel uygulanıyor. Banka müşterilerinin kredi taleplerini değerlendirirken kredi notu yükssek olan, en güvenilir grupta yer alan müşterilerine daha düşük faiz oranıyla kredi olanağı sağlıyor. Ancak kredi puanı düşük olan ve riskli, az riskli, grupta yer alan müşterilerine daha maliyetli oranlarla ihtiyaç kredisi veriyor. 

İNG Bank'ın ekim 2021 dönemi için uygulayacağı yeni imkanlar belli oldu. 

Banka resmi sitesinden yapmış olduğu duyurusunda müşterilerinin hangi faiz oranları ile kaç TL ihtiyaç kredisi kullanıp ödeme planlarını nasıl oluşturacaklarını açıkladı. Bu kapsamda Ekim ayında nakit ihtiyacı olanlar için ilan edilen kredi özellikleri şöyle;

Tanışma Faizli Kredi Kampanyası

İNG Bank ilk kredi kampanyasında tanışma faizi uyguluyor. Banka ilk defa İNG Bank müşterisi olacaklar için sunduğu kredi paketinde düşük faizle belli bir limite kadar veriyor. Bankanın kredi özelliklerine dair yaptığı açıklaması şöyle;

"İlk kez ING müşterisi olanlar, ihtiyaç kredilerini %1,35’ten başlayan tanışma faizleriyle kullanıyor. Siz de hemen ING’li olun, 20.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınızı %1,35’ten başlayan faiz oranları ile ING İhtiyaç Kredisi kullanarak karşılayın."

ing bank 25.000 tl kredi

Herkes için Kredi Kampanyası

İNG Bank müşterilerinin 70.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi taleplerini karşılıyor. Banka müşterisi olan ve herkes için geçerli olacak kredi paketinde aylık faiz oranı ise yukarıda yer alan özellik ile kişiye göre belirleniyor. 

Kredi notu yüksek olanlara düşük faiz, kredi notu düşük olanlara ise yüksek faiz uygulanıyor. Bankanın ilan ettiği kredi faiz oranı ise yüzde 1.54.

İLK TAKSİT 2022'DE BAŞLAYACAK

Ekim ayında İNG Bank'tan ihtiyaç kredisi kullanacak olanlar 3 ay - 92 ödeme erteleme olanağından yararlanabilecekler. Bu özellikle ile Ekim 2021'de kullanılan kredi Ocak 2022'de ödenmeye başlanacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@