Herkes Markete Koşacak, İzdiham Olacak! A101 Ayçiçek Yağında Dev İndirimi Açıkladı

Türkiye'de son dönemlerde çok büyük zamlar yapılan ayçiçek yağı ile alakalı olarak dev indirim haberi geldi. A101 3 litrelik Yudum marka ayçiçek yağı indirimini duyurdu. 

Finans 18.12.2021 - 20:07 18.12.2021 - 21:18 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de temel gıda maddelerine yapılan fahiş zamlar vatandaşları oldukça zor durumda bırakıyor. Geçim sıkıntısı yaşlayan vatandaşlar kendi bütçelerine göre ailelerinin ihtiyaçlarını temin ederken bazı gıda maddelerindeki fahiş fiyatlarla karşılaşabiliyorlar. En çok zam yapılan ürün ise ayçiçek yağı oldu. Son 2 ay içerisinde yüzde 100'ün üzerinde zam gören ayçiçek yağını ucuz fiyata almak isteyen vatandaşlar yoğun bir araştırma süreci içerisinde kalıyorlar.

AYÇİÇEK YAĞINDA DEV İNDİRİM GÜNLER ÖNCESİNDEN DUYURULDU

Market market dolaşarak fiyat araştırması yapan vatandaşlar zamlanan ayçiçek yağını en uyguna satın alabilmek için  yoğun bir çaba gösteriyorlar. Özellikle zincir marketlerin indirim listelerini didik didik eden vatandaşlara güzel haberi ise A101 duyurdu. A101 23 Aralık 2021 Perşembe günü satışa başlayacağı indirimli ürünleri ilan etti. Bu ürünlerin içerisinde dev indirim yapılan bir ayiçek yağı da yer aldı.

119 TL'YE SATILAN AYÇİÇEK YAĞI 69 TL'YE SATILACAK

Türkiye'de kaliteli ayçiçek yağı denilince akla gelen ilk marka olan Yudum ayçiçek yağı indirimli olarak A101 marketlerinde satılacak. A101 tarafından verilen bilgilere göre 3 litrelik pet şişe Yudum Ayçiçek yağı 69,95 TL'den satılacak. Piyasada 119 TL'ye satılan bu ayçiçek yağında yapılan dev indirim ise şimdiden vatandaşları heyecanlandırdı. Merakla 23 Aralık tarihinin gelmesini bekleyen vatandaşlar bu ayçiçek yağını fazla fazla satın alabilmek için bütçelerini hazırlamaya başladılar.

yudum ayçiçek yağı indirim a101

A101 MARKETLERDE İZDİHAM YAŞANACAK!

A101'in markerlerinde satışa çıkacak olan indirimli ayçiçek yağını satın allabilmek için çok sayıda vatandaşın 23 Aralık sabahı market önlerinde uzun kuyruklar oluşturması bekleniyor. Ucuz fiyata ayçiçek yağı satın almak isteyek olan vatandaşların marketlerde izdihama neden olabilecekleri yorumları yapılmaya başlandı. A101 marketlerde ne kadar ayçiçek yağı satılacağına dair bir bilgilendirme yapmazken Türkiye genelinde indirimli Yudum 3 litre ayçiçek yağının marketlerin açılmasıyla hemen tüketilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Bundan dolayı sabah saatlerinde A101'e gitmeyen vatandaşların indirimli fiyatıyla ayçiçek yağı alma ihtimallerinin olmayacağı belirtildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@